Psací stůl UNIVERS

Momentálně nedostupné
19 060 Kč

Psací stůl se 3 nastavitelnými výškovými úrovněmi pracovní desky. Stůl je vybaven praktickými vychytávkami - držák mobilních zařízení, skryté přihrádky a postranní zásuvky. Systém vyvrtaných otvorů a kanálů umožňuje diskrétní vedení elektrických kabelů. Všechny materiály a vybavení, které potřebujete pro práci, máte po ruce, ale schované a nevytvářejí nepořádek. Pracovní prostor tak snadno udržíte čistý a uklizený. Zásuvky jsou uspořádány tak, abyste je mohli používat při práci, aniž byste se museli odsouvat nebo vstávat ze židle.

Stůl je vyroben z masivního dubového dřeva v přírodní barvě. Kompaktní rozměry stolu usnadňují pohyb v místnosti a umožňují jeho použití v dětském pokoji, pracovně i jako toaletního stolku.

Klíčové vlastnosti: praktický psací stůl se skrytými přihrádkami a zásuvkami 3 nastavitelné výškové úrovně pracovní desky z masivního dubového dřeva K psacímu stolu UNIVERS doporučujeme křeslo LINK ve stejném stylu. S naší dopravou vám stůl smontujeme na místě a  odvezeme obalový materiál. 

Základní parametry:

Šířka: 46 cm

Výška: 88,6 cm (výška pracovní desky: 66/71/76 cm)

Délka: 122 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: