Bukové postele

Kvalitní postele z poctivého masivního dřeva vám po dlouhá léta dopřejí pevný a zdravý spánek. Vyberte si u nás pohodlnou masivní bukovou postel, která bude základem vaší ložnice nebo dětského pokoje. Na výběr máme také postele z dubového a borovicového masivu.

Vyzkoušejte nabídku postele z masivu » bukové | dubové | borovicové dřevo

Proč se vám v posteli z buku bude skvěle spát?

Bukové dřevo se svými vlastnostmi se příliš neliší od dubového dřeva. Postele z buku mají okouzlující vzhled a dlouhou životnost. Pokud si zvolíte bukovou postel vyrobenou z průběžných lamel, vzhled dřeva bude celistvější. V případě bukové postele z masivu naopak dokonale vynikne jedinečná kresba bukového dřeva.

Jaké typy bukových postelí máme v nabídce?

Bukové postele z této kategorie se liší svým designem. Vyberte si postel z buku podle svých představ, která zapadne do interiéru vaší ložnice.

Jak vybírat postel z buku

Při výběru bukové postele se zaměřte především na tyto parametry:

Rozměr bukové postele: Rozměr volte podle dostupného prostoru v místnosti i podle tělesné konstituce osob, které na posteli budou spát. V nabídce máme několik variant od rozměru 120x200 cm až po 200x200 cm. Pokud vám nabízené rozměry nevyhovují, kontaktujte nás a můžeme se dohodnout na výrobě dubové postele na zakázku.

Odstín bukové postele: U postelí z bukového masivu si můžete za příplatek vybrat odstín moření. V nabídce nechybí hnědé, červené ani tmavé odstíny (olše, ořech, kaštan, tmavý mahagon aj.). Pokud se rozhodnete pro přírodní variantu bez moření, může být povrch ošetřen i olejem. Vzorník moření je dostupný zde.

Rošty a matrace k bukovým postelím

Pokud v popisu produktu není uvedeno jinak, rošty a matrace je třeba objednat zvlášť. Pokud si s výběrem nevíte rady, ozvěte se nám nebo si přijďte bukovou postel objednat na naši prodejnu v Bystřici pod Hostýnem.

Jak je to s dopravou a montáží?

K nákupu postele z buku v našem e-shopu získáte kompletní servis v podobě doručení, výnosu na místo určení a montáže. Termín doručení a montáže upřesníme telefonicky. V případě dotazů jsme tu vždy pro vás.

Doplňky k posteli z buku

Zařiďte si celou ložnici či jakýkoliv jiný pokoj ve jednotném stylu. K posteli z buku nesmí chybět noční stolky z bukového dřeva. Prohlédněte si i naši další nabídku bukového nábytku.

Proč si vybrat bukovou postel a další nábytek z bukového masivu v našem e-shopu?

  • Máme široký sortiment bukového nábytku v moderním i klasickém designu.
  • Na přání provedeme moření bukové postele na požadovaný odstín nebo upravíme povrch na míru vašim požadavkům.
  • K nákupu nad 3000 Kč získáte dopravu zdarma.
  • Postel z buku přivezeme, vyneseme i smontujeme přímo u vás.
ps 192
od 11 510 Kč

Postel PS192 z masivního bukového dřeva. Na výběr šířka 120, 140, 160 180 nebo 200 cm.

2438/120
1 položek celkem