Proč my a jak nás vnímají zákazníci

 

1. Jsme výrobci nábytku a nábytku rozumíme

Prodeji sedacího nábytku a stolů se věnujeme již od roku 1991. Vyrábíme jídelní stoly a také nábytek na zakázku. Využíváme moderní stroje, technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našich výrobků. Máme za sebou spoustu realizací a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

2. Máme dlouhodobé zkušenosti a poradíme Vám

Svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme jídelní židle a stůl nebo jiný typ nábytku, který Vám bude vyhovovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli nábytku. Průběžně sledujeme trendy na celém trhu a ty nejlepší výrobky doplňujeme do našeho portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

3. Vlastní doprava a odborná montáž

Naší prioritou je rychlé doručení zboží s maximálním servisem. Doručení zboží zajišťujeme vlastními dopravními prostředky při našich trasách a námi naplánovaných termínech po celé ČR. Máme tak nad dodávaným nábytkem naprostou kontrolu. Naši řidiči jsou příjemní a komunikativní, o čase doručení Vás budou informovat předem, dodávaný nábytek s Vámi rádi rozbalí a odvezou obalové materiály. Zároveň je možné sjednat výnos na místo určení a odbornou montáž zakoupeného nábytku.

4. Vyjdeme Vám vstříc

U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme zákazníkům vyhovět. Například častý dotaz – nevím, jestli se mi bude vybraný odstín dřeva a potahová látka hodit do interiéru, můžete mi zaslat vzorek dřeva/látky? Chcete zaslat vybranou židli na vyzkoušení? Ani jedno není problém. Nebojte se tedy ozvat s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum.

5. O zákazníky pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis a rádi Vám pomůžeme jak s výběrem nábytku, jeho doručením, tak s jeho následnou údržbou. Pozitivní recenze je přínosná nejen pro nás, ale i pro potenciální zákazníky. Proto budeme rádi, když nás doporučíte přátelům, kolegům a známým. Bohužel ne vždy vyjde všechno dle představ – v takovou chvíli vítáme kritiku zákazníků a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž posuneme dál.

Aktuální hodnocení

P.R.

16. 12. 2022

"Perfektně zhotovený nábytek na míru. Vše připraveno ke snadné montáži. Spolehlivá vlastní doprava. Ochotní lidé ve firmě. Takhle nějak by měly fungovat firmy a lidé v nich. Hned by bylo na světě lépe."

R.U.

1. 12. 2022

"Od firmy Trend nábytek jsem zakoupil nádherný stůl Tokio z masivu v provedení Buk + 2 židle a gauč. Velmi oceňuji kvalitu provedení, rychlé vyřízení objednávky. Dodání proběhlo dokonce před daným termínem, doprava zdarma a velká ochota při vyložení nábytku až do kuchyně, čehož si jako invalidní osoba velmi cením. Děkuji"

V.H.

7. 11. 2022

"Skříň Merkur L b. Javor - Dokoupil jsem k 7 let starší stěně a po sestavení perfektně zapadla jako kdyby byla sestava při pořizování kompletu. Vstřícnost při objednávce - všechny informace byly zodpovězeny. Výhodou byla doprava zdarma. Montáž proběhla bez problémů. Vřele doporučuji."

L.K.

27. 10. 2022

"Perfektní příštup, ale to je druhotné neboť nabízený nábytek je TOP. Perfektní zpracování a kvalita masivu v krásném a nadčasové designu."

O.Z.

27. 10. 2022

"Perfektní komunikace, dodržení termínu dodání zboží, kvalita zpracování. První nákup - naprostá spokojenost."

Y.H.

26. 10. 2022

"Velká spokojenost s výběrem, rychlá a příjemná komunikace, dodáno v termínu, doprava také v pořádku. Vše splnilo mé očekávání, děkuji a určitě doporučuji."

I.P.

26. 10. 2022

"Objednala jsem konferenční stolek a jsem velmi spokojená. Stolek je kvalitní a dle mých představ. Dobrá komunikace i rychlost dodání. Doporučuji"

F.S.

19. 10. 2022

"Do nové kuchyně a jídelny jsme sháněli kvalitní stůl a židle. Dlouze jsme vybírali, ale nenašli jsme výrobky, které by nám plně vyhovovali. Navštívili jsme provozovnu Trend nábytek v Bystřici pod Hostýnem. Z širokého sortimentu jsme si vybrali stůl i židle. Využili jsme možnosti vyrobit stůl ze stejného dekoru jako máme kuchyňskou linku. Personál ochotně akceptoval všechny naše požadavky. S vyrobeným nábytkem jsme velmi spokojeni a firmu doporučujeme všem."

L.O.

27. 9. 2022

"Výborná firma - ochota při výběru židlí, čalounění, stolu, nabídka služeb navíc za super cenu. Máme od firmy Trend už dlouho výbornou postel, nyní jsme pořídili židle a stůl. Krásná práce! Výborné doručení, ochota. Může jen doporučit a chválit a chválit."

O.Z.

23. 9. 2022

"+Jednání s firmou příjemné, vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo."

V.Š.

1. 9. 2022

"Děkujeme za krásný stůl do dětského pokoje. Od Trendu jsme si již v minulosti nechávali nábytek dělat a vždy jsme byli spokojení jak s kvalitou, tak s jednáním. Děkujeme."

B.Ř.

14. 8. 2022

"Výborná komunikace, kvalitní zboží a bezproblémové dodání. Na firmu je naprosté spolehnutí."

J.Š.

11. 8. 2022

"Velké poděkování za realizaci zakázkového dílu - ochota, rychlé a věcné odsouhlasení návrhu technologem, možnost barevné úpravy dle výběru, rychlá a velmi kvalitní realizace včetně vlastní dopravy s odnosem do patra. A v neposlední řadě i velmi dobrá cena. Doporučuji každému..."

F.I.

17. 7. 2022

"Moc děkujeme paní na prodejně za profesionální přístup k zákazníkovi.Vybírali jsme židle do kuchyně a paní nám pomohla jak s výběrem tvaru židle tak i s barvou dřeva a materiálu a barvou čalounění. Židle do nové kuchyně zapadly, jak kdyby tam byly odjakživa. Krásné židle, kvalitní práce."

O.Z.

15. 7. 2022

"Příjemné jednání, ochota směrem k zákazníkovi, celkově velmi dobrá úroveň obchodu a zboží."

Z.P.

6. 6. 2022

"Vážení a milí, děkuji mnohokrát za výrobu velice kvalitního nábytku (jídelní stůl a dvě komody) a naprosto profesionální dovoz s montáží do Prahy. Všem svým přátelům a známým doporučuji. Přeji hodně štěstí zdraví úspěchů a radosti ze života. Váš nadšený zákazník :)"

D.G.

2. 6. 2022

"Doporučuji navštívit prodejnu a udělat si představu o výrobcích přímo na místě a nechat si poradit. Paní na prodejně byla vstřícná a zkušená a poskytla nám rady, podle kterých jsme se nakonec rozhodli. Objednali jsme si konferenční stolek a rozkládací stůl do jídelny. Myslím, že TREND je jedna z mála firem u nás, která je schopna vyrobit rozkládací stůl v šířce 80 cm. Stoly jsou 2 kusy nádherného nábytku z masívního dřeva, voní, slouží a dělají radost. Splnily očekávání na 100 %."

D.M.

21. 4. 2022

"Firmu Trend vřele doporučuji, perfektní komunikace a špičkově odvedená práce. Udělali mi jídelní stůl s deskou z masivu, namořili na třešeň, aby mi ladila s kuchyní, dodání v čase na který jsme se domluvili. A teď mi vyrábějí ke stolu i kuchyni vitrinu prosklennou podle rozměrů, který jsem dala a už se těším, jak do ni dám deluxe jídelní soupravu Rosenthal. Člověk si má dělat radost v podobě i změn v bytě."

O.Z.

21. 3. 2022

"+ možnost výběru z domova"
"Velmi ochotní, vstřícní a krásně provedená práce. Udělali mi radost."

D.Č.

16. 3. 2022

"Zakoupili jsme si zde pohovku a jsme moc spokojeni."

Š.N.

11. 3. 2022

“5 hvězdiček jednoznačně, zboží v perfektní kvalitě, velice pěkné, skvělé jednání a servis, dodáno v termínu, který byl domluven, doporučuji. Šárka Pokorná Liberec”

Z.B.

16. 12. 2021

"Se službami, od objednání až po doručení zboží, jsme spokojeni. Děkujeme."