Proč my a jak nás vnímají zákazníci

 

1. Jsme výrobci nábytku a nábytku rozumíme

Prodeji sedacího nábytku a stolů se věnujeme již od roku 1991. Vyrábíme jídelní stoly a také nábytek na zakázku. Využíváme moderní stroje, technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našich výrobků. Máme za sebou spoustu realizací a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

2. Máme dlouhodobé zkušenosti a poradíme Vám

Svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme jídelní židle a stůl nebo jiný typ nábytku, který Vám bude vyhovovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli nábytku. Průběžně sledujeme trendy na celém trhu a ty nejlepší výrobky doplňujeme do našeho portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

3. Vlastní doprava a odborná montáž

Naší prioritou je rychlé doručení zboží s maximálním servisem. Doručení zboží zajišťujeme vlastními dopravními prostředky při našich trasách a námi naplánovaných termínech po celé ČR. Máme tak nad dodávaným nábytkem naprostou kontrolu. Naši řidiči jsou příjemní a komunikativní, o čase doručení Vás budou informovat předem, dodávaný nábytek s Vámi rádi rozbalí a odvezou obalové materiály. Zároveň je možné sjednat výnos na místo určení a odbornou montáž zakoupeného nábytku.

4. Vyjdeme Vám vstříc

U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme zákazníkům vyhovět. Například častý dotaz – nevím, jestli se mi bude vybraný odstín dřeva a potahová látka hodit do interiéru, můžete mi zaslat vzorek dřeva/látky? Chcete zaslat vybranou židli na vyzkoušení? Ani jedno není problém. Nebojte se tedy ozvat s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum.

5. O zákazníky pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis a rádi Vám pomůžeme jak s výběrem nábytku, jeho doručením, tak s jeho následnou údržbou. Pozitivní recenze je přínosná nejen pro nás, ale i pro potenciální zákazníky. Proto budeme rádi, když nás doporučíte přátelům, kolegům a známým. Bohužel ne vždy vyjde všechno dle představ – v takovou chvíli vítáme kritiku zákazníků a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž posuneme dál.

Aktuální hodnocení

V.Š.

1. 9. 2022

"Děkujeme za krásný stůl do dětského pokoje. Od Trendu jsme si již v minulosti nechávali nábytek dělat a vždy jsme byli spokojení jak s kvalitou, tak s jednáním. Děkujeme."

B.Ř.

14. 8. 2022

"Výborná komunikace, kvalitní zboží a bezproblémové dodání. Na firmu je naprosté spolehnutí."

F.I.

17. 7. 2022

"Moc děkujeme paní na prodejně za profesionální přístup k zákazníkovi.Vybírali jsme židle do kuchyně a paní nám pomohla jak s výběrem tvaru židle tak i s barvou dřeva a materiálu a barvou čalounění. Židle do nové kuchyně zapadly, jak kdyby tam byly odjakživa. Krásné židle, kvalitní práce."

O.Z.

15. 7. 2022

"Příjemné jednání, ochota směrem k zákazníkovi, celkově velmi dobrá úroveň obchodu a zboží."

Z.P.

6. 6. 2022

"Vážení a milí, děkuji mnohokrát za výrobu velice kvalitního nábytku (jídelní stůl a dvě komody) a naprosto profesionální dovoz s montáží do Prahy. Všem svým přátelům a známým doporučuji. Přeji hodně štěstí zdraví úspěchů a radosti ze života. Váš nadšený zákazník :)"

D.G.

2. 6. 2022

"Doporučuji navštívit prodejnu a udělat si představu o výrobcích přímo na místě a nechat si poradit. Paní na prodejně byla vstřícná a zkušená a poskytla nám rady, podle kterých jsme se nakonec rozhodli. Objednali jsme si konferenční stolek a rozkládací stůl do jídelny. Myslím, že TREND je jedna z mála firem u nás, která je schopna vyrobit rozkládací stůl v šířce 80 cm. Stoly jsou 2 kusy nádherného nábytku z masívního dřeva, voní, slouží a dělají radost. Splnily očekávání na 100 %."

D.M.

21. 4. 2022

"Firmu Trend vřele doporučuji, perfektní komunikace a špičkově odvedená práce. Udělali mi jídelní stůl s deskou z masivu, namořili na třešeň, aby mi ladila s kuchyní, dodání v čase na který jsme se domluvili. A teď mi vyrábějí ke stolu i kuchyni vitrinu prosklennou podle rozměrů, který jsem dala a už se těším, jak do ni dám deluxe jídelní soupravu Rosenthal. Člověk si má dělat radost v podobě i změn v bytě."

O.Z.

21. 3. 2022

"+ možnost výběru z domova"
"Velmi ochotní, vstřícní a krásně provedená práce. Udělali mi radost."

D.Č.

16. 3. 2022

"Zakoupili jsme si zde pohovku a jsme moc spokojeni."

Š.N.

11. 3. 2022

“5 hvězdiček jednoznačně, zboží v perfektní kvalitě, velice pěkné, skvělé jednání a servis, dodáno v termínu, který byl domluven, doporučuji. Šárka Pokorná Liberec”

Z.B.

16. 12. 2021

"Se službami, od objednání až po doručení zboží, jsme spokojeni. Děkujeme."