Proč my a jak nás vnímají zákazníci

 

1. Jsme výrobci nábytku a nábytku rozumíme

Prodeji sedacího nábytku a stolů se věnujeme již od roku 1991. Vyrábíme jídelní stoly a také nábytek na zakázku. Využíváme moderní stroje, technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našich výrobků. Máme za sebou spoustu realizací a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

2. Máme dlouhodobé zkušenosti a poradíme Vám

Svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme jídelní židle a stůl nebo jiný typ nábytku, který Vám bude vyhovovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli nábytku. Průběžně sledujeme trendy na celém trhu a ty nejlepší výrobky doplňujeme do našeho portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

3. Vlastní doprava a odborná montáž

Naší prioritou je rychlé doručení zboží s maximálním servisem. Doručení zboží zajišťujeme vlastními dopravními prostředky při našich trasách a námi naplánovaných termínech po celé ČR. Máme tak nad dodávaným nábytkem naprostou kontrolu. Naši řidiči jsou příjemní a komunikativní, o čase doručení Vás budou informovat předem, dodávaný nábytek s Vámi rádi rozbalí a odvezou obalové materiály. Zároveň je možné sjednat výnos na místo určení a odbornou montáž zakoupeného nábytku.

4. Vyjdeme Vám vstříc

U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme zákazníkům vyhovět. Například častý dotaz – nevím, jestli se mi bude vybraný odstín dřeva a potahová látka hodit do interiéru, můžete mi zaslat vzorek dřeva/látky? Chcete zaslat vybranou židli na vyzkoušení? Ani jedno není problém. Nebojte se tedy ozvat s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum.

5. O zákazníky pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis a rádi Vám pomůžeme jak s výběrem nábytku, jeho doručením, tak s jeho následnou údržbou. Pozitivní recenze je přínosná nejen pro nás, ale i pro potenciální zákazníky. Proto budeme rádi, když nás doporučíte přátelům, kolegům a známým. Bohužel ne vždy vyjde všechno dle představ – v takovou chvíli vítáme kritiku zákazníků a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž posuneme dál.

Aktuální hodnocení

M.S.

3. 6. 2024

"Stůl přivezli moc milí pánové a doma nám ho setavili. Je překrásný a kvalitní, jsem nadšená, moc děkuji."

J.M.

17. 5. 2024

"Od firmy Trend mám jídelní stůl a následně i jídelní křesla. Kdo chcete mít doma poctivé výrobky dělané s láskou s nádechem luxusu vřele doporučuji. Vše proběhlo bezchybně. Komunikace i dodání. Děkuji za perfektní práci."

O.Z.

10. 5. 2024

"+ velká spokojenost, ochotní pracovníci a kvalitní zboží"

Z.

5. 5. 2024

"+ kvalita, komunikace s firmou, spolehlivá doprava."

E.K.

12. 4. 2024

"Nedávno jsem u této firmy kupovala židle GOLDA - celomasivní jako svatební dar pro svoji dceru a očekávala jsem samozřejmě kvalitní a dlouho použitelné zboží. Byla jsem velmi příjemně překvapena ochotou dodavatele. Dodávka proběhla na místo určení naprosto v pořádku a dcera je velmi spokojena - jsou pohodlné, perfektně ladí s ostatním nábytkem a hlavně ke stolu, který dcera již měla. Díky, že ještě existují firmy, které vyrábějí poctivé zboží. Kubáková"

S.

19. 3. 2024

"Velice chvalím pracovniky, kteří nábytek dovezli a smontovali. Ochotní a milí hoši. Termín dodání krátký, firma vstřicná, nabytek dle požadavku."

O.Z.

8. 3. 2024

"+ oceňuji dobrou komunikaci se zákazníkem a vyhovění našim požadavkům"

"+ spokojenost s montáží na místě - ochotní a šikovní pracovníci"

"Dobrá komunikace, ochota vyhovět požadavkům a spokojenost s montáží nábytku."

M.

4. 3. 2024

"Velmi dobrá komunikace s obchodem a hlavně rychlé dodání zboží."

A.F.

25. 2. 2024

"Krásné výrobky z kvalitního materiálu s možností dodání ve smontovaném stavu a s výnosem"

D.Č.

24. 2. 2024

"+ Perfektní přístup, při nejistotě barvy dřeva, obratem zaslán vzorník"

"Děkujeme za krásné židle, doručení až do bytu a bezchybnou komunikaci."

J.S.

8. 2. 2024

"Výborná firma, dodala skvělý nábytek a hlavně ochotní a šikovný montážníci."

O.Z.

19. 12. 2023

"+ nápadité a precizní výrobky, není snadné vybrat"

"+ přátelská komunikace on-line i osobně"

"Velká spokojenost s kvalitou zakoupeného stolu, který byl navíc v místě dodání rychle smontován a předán i s dobrou náladou."

K.H.

15. 12. 2023

"+ Komunikace"

"+ Dodržení termínu dodání"

"+ Rozsah a přehlednost sortimentu"

"+ Odborný a přívětivý personál"

"Celkově hodnotím 1 s hvězdičkou. Určitě zase nakoupím. Tak kvalitní e-shop a kvalitní lidé se dnes už málo vidí. S dodanou postelí absolutní spokojenost. Díky."

J.B.

7. 12. 2023

"Přijeli přes celou republiku na smluvený čas, nábytek bleskově smontovali a předvedli funkčnost."

R.B.

27. 11. 2023

"Sháněli jsme jídelní stůl s židlemi do kuchyně a trvali jsme na masivu. Nakonec jsme objednali v Trend nábytek a musím říci, že jsme maximálně spokojeni. Jedná se o poctivý kus nábytku s precizním provedením. Jediným "mínusem" tak zůstává cena, která je vyšší než u konkurence, ale pokud někdo shání opravdu kvalitně zpracovaný nábytek z masivu, můžu určitě doporučit."

O.Z.

25. 11. 2023

"Vše proběhlo v pořádku. Objednávka byla vyřízena dřív než jsem očekávala. Velice mile mě překvapilo, že dodání bylo avizováno několik dní předem, a dokonce byla udaná doba dodávky a ta byla dodržena. S tím jsem se ještě nesetkala. Chválím a děkuji."

M.K.

24. 11. 2023

"Veliká spokojenost, krásne zpracování zcela podle naších představ děkujeme s pozdravem MK."

J.

20. 11. 2023

"Vše proběhlo dle dohody, kvalitní výroba i komunikace. Děkuji"

H.

14. 11. 2023

"+ S jídelními křesílky jsem velice spokojená, je to kvalitní práce."

"+ Veliký výběr materiálů, barev i modelů nábytku."

"- žádná"

"S obchodem jsem velice spokojená. Nabízí velký výběr kvalitně zpracovaného nábytku."

E.

5. 11. 2023

"Do Bystřice p. Hostýnem jsme se rozjeli až od Hradce Králové a nelitovali jsme. Obsluha v prodejně se nám věnovala a měla s námi trpělivost. Vybrali jsme si rozkládací dubový stůl a šest židlí. Dodávka přišla v daný termín, vše zanesli na místo a stůl smontovali. Byli ochotní a rychlí. Firmu doporučujeme, umějí vyrobit krásný nábytek."

M.S.

11. 9. 2023

"Z židlí jsme nadšení, doprava proběhla jak bylo avizováno, Trendu dík!"

Š.T.

14. 8. 2023

"Mám krásný jídelní stůl a k tomu židle. Skvěle zapadly do našeho interiéru. Trochu jsem zariskovala, protože do podnikové prodejny to mám daleko a objednala jen podle fotek z webu. Ale nelituji a děkuji za vstřícnost a rychlé reakce personálu na mé dotazy a hlavně za hezký a kvalitně vyrobený nábytek."

J.B.

1. 8. 2023

"Na obchod jsem přišla náhodou, dlouho jsem hledala 2 dřevěné prádelníky z masivu. Inspirovala jsem se fotografiemi již realizovaných zakázek. Stačilo se domluvit na úpravě rozměrů a přiložit vlastní nákres. Prádelníky jsou přesně takové, jak jsem si je představovala a krásně voní. Termín dodání byl splněn, komunikace s pracovníky firmy byla velmi milá. Velmi mne těší, že komoda byla vyrobena v Česku! Moc děkuji všem, kteří se podíleli na realizaci zakázky."

P.P.

30. 6. 2023

"Mimořádná nabídka kvalitního nábytku z masivu, velmi ochotný personál, vstřícná komunikace."

Z.

24. 5. 2023

"Perfektní komunikace a služby. Na základě naší minulé objednávky sedací soupravy před 3 lety jsme objednali pro rodiče sedací soupravu Parma. Ačkoliv jsme potahovou látku objednávali jen podle obrázku na webu, byli jsme mile překvapeni. Sedačka je perfektní, přesně dle požadavků. Ještě bych chtěl pochválit dopravu a oba dva pracovníky Trendu, kteří byli milý, ochotný a vstřícní. Trend nábytek mohu jen vřele doporučit."

O.Z.

19. 5. 2023

"+ Super jednání, zboží dodáno v termínu."

M.L.

17. 5. 2023

"Nábytek Trend jsme objevili na internetu náhodou, hledali jsme židle do kuchyně české výroby. Firma Trend nás velice mile překvapila. Příjemná a výborná obsluha, vstřícné jednání, velký výběr. Jsme velice spokojeni a vřele můžeme doporučit všem, kdo hledají kvalitní, pohodlný a krásný nábytek české výroby."

J.K.

16. 5. 2023

"Zdravím všechny. S nábytkem Trend jsem velice spokojený. V roce 2016 jsme si nechali zhotovit konferenční a televizní stolek na míru s maximální spokojeností. S výměnou nové sedací soupravy v r. 2022 nám vzniklo místo a tak nás napadlo nechat si vyrobit komodu, kterou jsme si právě po sedmi letech nechali opět zhotovit u Trendu a opět můžeme Trend doporučit. Super komunikace a hlavně dobře odvedená práce všech zainteresovaných lidí, kteří se na zakázce podíleli včetně řidičů dopravy a proto není co vytknout, jen a jen chválit. Moc díky všem. Kořínkovi Kamenický Šenov"

Z.

13. 5. 2023

"+ Kvalita nábytku a okamžitá montáž"

A.

12. 4. 2023

"+ Vše proběhlo výborně."

Zboží došlo o něco dříve.

H.

2. 4. 2023

"Firma mi vyšla ve všem vstříc, přizpůsobila rozměry jídelního stolu i barvu dřeva mým potřebám, obsluha v obchodě byla vstřícná a ochotná. Kvalita nábytku vysoká. Naprostá spokojenost. Děkuji."

M.S.

16. 3. 2023

"Koupili jsme jídelní židle. Hlavní motivace výběru byl, že jsme chtěli židle od TON, ale na TRENDU jsme našli designově hodně podobné za poloviční cenu. Seděli jsme i na těch od TONu v showroomu a nebyl znát kvalitativní rozdíl. Avizovaná doba doručení 6-8 týdnů a nakonec stihli asi za 4, takže ještě předčili očekávání. Měli jsme speciální požadavky na čalounění, které nebylo ve standardní nabídce abychom měli stejné jako na pohovku od jiného výrobce a bylo nám vyhověno. Nacenění bylo rychlé, látku si výrobce zakoupil přímo od dodavatele látek dle našeho zadání. V souhrnu naprostá spokojenost s produktem i vším okolo (komunikace, atd.) a jsme rádi, že jsme podpořili českého výrobce."

F.B.

8. 3. 2023

"Děkujeme firmě Trend za pomoc s výběrem a samotnou výrobou a montáží u nás doma. Musím jedině doporučit!"

H.K.

1. 3. 2023

"+ Zavedený obchod"

"+ Výborná komunikace"

F.

28. 2. 2023

"+ Vše v naprostém pořádku. Zboží dorazilo včas v bezvadném stavu."

H.H.

26. 2. 2023

"Moje objednávka od firmy TREND nábytek měla premiéru. Objednala jsem si rovnou jídelní lavici BLANKA 170 cm a jsem moc ráda, že jsem volila právě tuto firmu. Velice oceňuji kvalitní provedení, pěkný vzhled, bytelnost výrobku, krásný a účelný úložný prostor. Lavice je perfektním doplňkem naší jídelny. Chtěla bych též pochválit velice milé a vstřícné jednání při vyřizování mé objednávky, dodržení dodací lhůty a též ochota dopravců při vykládce. Za mě SUPER!!! Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a vřele doporučuji."

L.M.

21. 2. 2023

"Od firmy jsem zakoupil tři komody a stolek bukový masiv. Dobu dodání dodrželi, ochota s dopravou až do pokoje. Kvalitní a pěkné provedení, dobře nastavené panty dvířek i dojezdy zásuvek. Jsme spokojeni. Kvalitu si ale zaplatíte."

E.G.

20. 2. 2023

"Děkuji za úžasnou domluvu i přes veškeré změny, které jsme nakonec chtěli udělat. Sama bych si jako zákazníkovi nafackovala :-) avšak tady jsem se setkala s pochopením a klidným vyřízením. Co víc, postel je úžasná, v životě jsme se takto nevyspali. Česká výroba a montáž byla díky přesnosti tak jednoduchá, že nás to i bavilo :-) Děkujeme, děkujeme, děkujeme! :-)"

O.

24. 1. 2023

"Kvalita, design, spokojenost"

P.R.

16. 12. 2022

"Perfektně zhotovený nábytek na míru. Vše připraveno ke snadné montáži. Spolehlivá vlastní doprava. Ochotní lidé ve firmě. Takhle nějak by měly fungovat firmy a lidé v nich. Hned by bylo na světě lépe."

R.U.

1. 12. 2022

"Od firmy Trend nábytek jsem zakoupil nádherný stůl Tokio z masivu v provedení Buk + 2 židle a gauč. Velmi oceňuji kvalitu provedení, rychlé vyřízení objednávky. Dodání proběhlo dokonce před daným termínem, doprava zdarma a velká ochota při vyložení nábytku až do kuchyně, čehož si jako invalidní osoba velmi cením. Děkuji"

V.H.

7. 11. 2022

"Skříň Merkur L b. Javor - Dokoupil jsem k 7 let starší stěně a po sestavení perfektně zapadla jako kdyby byla sestava při pořizování kompletu. Vstřícnost při objednávce - všechny informace byly zodpovězeny. Výhodou byla doprava zdarma. Montáž proběhla bez problémů. Vřele doporučuji."

L.K.

27. 10. 2022

"Perfektní příštup, ale to je druhotné neboť nabízený nábytek je TOP. Perfektní zpracování a kvalita masivu v krásném a nadčasové designu."

O.Z.

27. 10. 2022

"Perfektní komunikace, dodržení termínu dodání zboží, kvalita zpracování. První nákup - naprostá spokojenost."

Y.H.

26. 10. 2022

"Velká spokojenost s výběrem, rychlá a příjemná komunikace, dodáno v termínu, doprava také v pořádku. Vše splnilo mé očekávání, děkuji a určitě doporučuji."

I.P.

26. 10. 2022

"Objednala jsem konferenční stolek a jsem velmi spokojená. Stolek je kvalitní a dle mých představ. Dobrá komunikace i rychlost dodání. Doporučuji"

F.S.

19. 10. 2022

"Do nové kuchyně a jídelny jsme sháněli kvalitní stůl a židle. Dlouze jsme vybírali, ale nenašli jsme výrobky, které by nám plně vyhovovali. Navštívili jsme provozovnu Trend nábytek v Bystřici pod Hostýnem. Z širokého sortimentu jsme si vybrali stůl i židle. Využili jsme možnosti vyrobit stůl ze stejného dekoru jako máme kuchyňskou linku. Personál ochotně akceptoval všechny naše požadavky. S vyrobeným nábytkem jsme velmi spokojeni a firmu doporučujeme všem."

L.O.

27. 9. 2022

"Výborná firma - ochota při výběru židlí, čalounění, stolu, nabídka služeb navíc za super cenu. Máme od firmy Trend už dlouho výbornou postel, nyní jsme pořídili židle a stůl. Krásná práce! Výborné doručení, ochota. Může jen doporučit a chválit a chválit."

O.Z.

23. 9. 2022

"+Jednání s firmou příjemné, vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo."

V.Š.

1. 9. 2022

"Děkujeme za krásný stůl do dětského pokoje. Od Trendu jsme si již v minulosti nechávali nábytek dělat a vždy jsme byli spokojení jak s kvalitou, tak s jednáním. Děkujeme."

B.Ř.

14. 8. 2022

"Výborná komunikace, kvalitní zboží a bezproblémové dodání. Na firmu je naprosté spolehnutí."

J.Š.

11. 8. 2022

"Velké poděkování za realizaci zakázkového dílu - ochota, rychlé a věcné odsouhlasení návrhu technologem, možnost barevné úpravy dle výběru, rychlá a velmi kvalitní realizace včetně vlastní dopravy s odnosem do patra. A v neposlední řadě i velmi dobrá cena. Doporučuji každému..."

F.I.

17. 7. 2022

"Moc děkujeme paní na prodejně za profesionální přístup k zákazníkovi.Vybírali jsme židle do kuchyně a paní nám pomohla jak s výběrem tvaru židle tak i s barvou dřeva a materiálu a barvou čalounění. Židle do nové kuchyně zapadly, jak kdyby tam byly odjakživa. Krásné židle, kvalitní práce."

O.Z.

15. 7. 2022

"Příjemné jednání, ochota směrem k zákazníkovi, celkově velmi dobrá úroveň obchodu a zboží."

Z.P.

6. 6. 2022

"Vážení a milí, děkuji mnohokrát za výrobu velice kvalitního nábytku (jídelní stůl a dvě komody) a naprosto profesionální dovoz s montáží do Prahy. Všem svým přátelům a známým doporučuji. Přeji hodně štěstí zdraví úspěchů a radosti ze života. Váš nadšený zákazník :)"

D.G.

2. 6. 2022

"Doporučuji navštívit prodejnu a udělat si představu o výrobcích přímo na místě a nechat si poradit. Paní na prodejně byla vstřícná a zkušená a poskytla nám rady, podle kterých jsme se nakonec rozhodli. Objednali jsme si konferenční stolek a rozkládací stůl do jídelny. Myslím, že TREND je jedna z mála firem u nás, která je schopna vyrobit rozkládací stůl v šířce 80 cm. Stoly jsou 2 kusy nádherného nábytku z masívního dřeva, voní, slouží a dělají radost. Splnily očekávání na 100 %."

D.M.

21. 4. 2022

"Firmu Trend vřele doporučuji, perfektní komunikace a špičkově odvedená práce. Udělali mi jídelní stůl s deskou z masivu, namořili na třešeň, aby mi ladila s kuchyní, dodání v čase na který jsme se domluvili. A teď mi vyrábějí ke stolu i kuchyni vitrinu prosklennou podle rozměrů, který jsem dala a už se těším, jak do ni dám deluxe jídelní soupravu Rosenthal. Člověk si má dělat radost v podobě i změn v bytě."

O.Z.

21. 3. 2022

"+ možnost výběru z domova"
"Velmi ochotní, vstřícní a krásně provedená práce. Udělali mi radost."

D.Č.

16. 3. 2022

"Zakoupili jsme si zde pohovku a jsme moc spokojeni."

Š.N.

11. 3. 2022

“5 hvězdiček jednoznačně, zboží v perfektní kvalitě, velice pěkné, skvělé jednání a servis, dodáno v termínu, který byl domluven, doporučuji. Šárka Pokorná Liberec”

Z.B.

16. 12. 2021

"Se službami, od objednání až po doručení zboží, jsme spokojeni. Děkujeme."