Zakázková výroba nábytku a realizace interiérů

Máte specifické požadavky na zařízení vašeho interiéru a nenašli jste nábytek podle vašich představ? Chtěli byste mít doma originální atypický kus nábytku vyznačující se moderním designem a nadčasovým provedením?

Vyzkoušejte naši výrobu nábytku na míru, kde si můžete vybrat materiálové provedení a potřebné rozměry, aby váš nový stůl či skříň přesně zapadly do dané místnosti a staly se součástí útulného domova. Nábytek na zakázku je způsob jak vybavit domácnost bez kompromisů. Není třeba vybírat ze sériově vyráběného nábytku a tomu přizpůsobovat své zvyklosti.

Všechny realizace

Jak nábytek na míru vyrábíme?

Výroba nábytku na míru - materiály a technologie

Díky vlastním kapacitám vyrobíme český dřevěný nábytek na míru – dle zákazníkových přání. Při výrobě nábytku na míru na našich moderních strojích používáme různé materiály s ohledem na design, trvanlivost, druh nábytku či rozpočet. Nábytek na zakázku vyrábíme zejména z těchto materiálů:

  • masivní bukové / dubové / smrkové dřevo
  • kvalitní laminované desky (LDT, MDF) od výrobců Egger, Kronospan
  • dýhované materiály

Dřevěné povrchy při naší zakázkové výrobě nábytku upravujeme mořením do různých odstínů a lakováním. Barva vašeho nábytku na míru tak může tvořit zajímavou kombinaci s výmalbou v místnostech nebo s dekoracemi a doplňky.

Využíváme moderní stroje a technologie, se kterými zachází kvalifikovaní pracovníci. Vždy klademe důraz na estetická kritéria, spolehlivost a funkčnost našeho nábytku, který vyrábíme v prvotřídní kvalitě.

Níže uvádíme malou ukázku z naší zakázkové výroby nábytku.

Výběr z posledních realizací

Potřebujete poradit nebo již máte představu?

Máte konkrétní představu, jak by váš nábytek měl vypadat? Ozvěte se nám a společně můžeme doladit všechny podrobnosti. Upřesníme si možnosti výroby, aby výsledek splnil vaše očekávání.

Pokud si vybavením domácnosti nejste jistí a nevíte, jaké materiály by byly nejvhodnější, nevadí. Můžeme zařídit váš interiér včetně zaměření, návrhu a realizace. Není třeba, abyste se zabývali měřením místností a vymýšlením, jak by měl být každý kus nábytku velký a kde přesně by měl stát.

Ozvěte se nám...


Realizace Vašich představ o specifickém nábytku je pro nás výzva, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Výroba a prodej nábytku: Podívejte se, jak to u nás vypadá