Bílá kuchyň s kamennou deskou na dubové podlaze

Krásná a funkční kuchyně je základem spokojené domácnosti. Tvoří ji dvířka v bílém lesku a obkladová deska z technického kamene Crystal Calacatta Silva s lesklou povrchovou úpravou. Technický kámen má na rozdíl od kamene přírodního uzavřenou strukturu, tudíž je nenasákavý a dokonale odolný proti skvrnám, bez nutnosti povrchové impregnace, která by se musela obnovovat. Dále se vyznačuje vysokou odolností vůči vodě, olejům a agresivním látkám běžně využívaných v domácnostech (čisticí prostředky, víno, káva, přírodní šťávy apod.).

Spotřebiče AEG - vestavná trouba, vestavný kávovar a pod ním vestavná ohřevná zásuvka. Nahřívá talíře jako v restauraci, vyznačuje se vynikající cirkulací tepla uvnitř zásuvky a poslouží i k rychlému rozmrazení pokrmů. Ideální je i pro kynutí těsta. Kvůli oknu nebylo možné umístit v kuchyni horní skříňky. Namísto digestoře jsme umístili zapuštěnou indukční varnou desku s integrovaným odsavačem BORA, která spolehlivě odvede nežádoucí výpary a pachy z vaření do exteriéru. Majitelé si přáli zachovat jednolitou plochu pracovní desky - zásuvky jsme umístili do čela spodních kuchyňských skříněk. Podstavný granitový dřez v černé barvě - umožňuje vyfrézovat odkapové drážky do pracovní desky. Baterie ve stejném granitovém dekoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení