Dubová postel s čalouněným čelem a kovovou podnoží

Některé běžné kusy nábytku nemusí plnit jen svou praktickou funkci, ale mohou se stát výrazným solitérem udávajícím směr celého interiéru. Tak, jako tato postel vyrobená na míru dle přání jednoho z našich zákazníků.

Postel jsme vyrobili z masivního dubového dřeva v odstínu dub bělený s kartáčovaným povrchem a sladili ji tak s podlahou, která je rovněž z běleného dubu. Noční stolky disponují bezúchytkovým otevíráním, díky kterým mají jednoduchý, celistvý vzhled, a ze spodní strany led osvětlením s pohybovým čidlem – mohou se rozsvítit pokaždé, když v noci vstanete z postele.

Výrazným prvkem celé ložnice je celočalouněné čelo postele potažené látkou NORDIC imitující vlnu. Čalouněný vzhled a ambientní osvětlení umístěné na horní hraně čela dodávají místnosti na útulnosti. Zabudované zásuvky a vypínače jsou na dosah ruky a umožňují pohodlnou manipulaci s osvětlením i dobití telefonu. Díky minimalistické kovové podnoži v černé barvě postel působí, jako by levitovala v prostoru a dodává místnosti vzdušnost a moderní vzhled.

Jakou postel vyrobíme pro vás?

  • vyrábíme postele z masivu i z laminované dřevotřísky,
  • můžeme ji doplnit o různé rošty, matrace, noční stolky, úložné prostory,
  • čelo postele očalouníme do různých potahových látek nebo ekokůží nebo dodáte svou vlastní.

Nebojte se na nás obrátit s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum.