Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
606 hodnocení
5
588x
4
14x
3
1x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
I
IMIM
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
Stůl dodán, téměř v termínu, kromě chybějícího lepidla k smontování vše v pořádku.
HU
Helena Uhlířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
Super, krásný, poctivý kus nábytku, příjemné jednání a domluva o dopravě
DD
Dana Datlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Vše v pořádku a podle domluvy, doporučuji.
DK
Dagmar Krupičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Naprosto splnil mé očekávání, ochotně sdělené informace.
IN
Iva Nosková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Spolehlivý obchod, doporučuji 👍
DK
Dalibor Kajnar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Byl jsem velmi spokojen. Určitě nenakupuji naposledy určitě se vrátíme. Milý a ochotný personál. Vše bylo v pořádku. Děkujeme.
MJ
Marie Jelínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2026
Ano
AK
Alena Kotrbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2026
Pěkné, přesné zptscování. Srozumitelný montážní návod. Výrobce ochotně vyhověl zdcadlovému provedení. Úplná spokojenst...
KB
Kamila Blafková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2026
MM
Milan Müller
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2026
IP
Ivana Piškulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2026
MK
Miloš Kožený
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2026
Velice !!!
LH
Lukáš Hrubý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
ZS
Zdeněk Skřivánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
jsme velmi spokojení
EŠ
Eva Šolcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
Se stolkem jsem velice spokojená. Je z masivu, kvalitně udělaný a v reálu stejně hezký jako na obrázku.
VZ
Věra Zapletalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
Skříň je velice pěkná, kvalitně vyrobená. Jsem spokojená. Jediné mínus je, že ve spodní skříni je jen jedna police. Pokud bych to věděla z popisu, požádala bych o dvě police. Ale manžel je kutil, tak hned polici přidal a vše je tak jak jsem chtěla.
MS
Markéta Sukupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
Naprosto skvělé jednání od objednání až po montáž. Stůl je nádherný!
MH
Marcela Hanáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2026
RS
Radek Smutný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2026
FK
František Kadlčík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2026
