Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
606 hodnocení
5
588x
4
14x
3
1x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ přijatelné ceny výrobků
+ hezké zpracování
+ Pěkný vkusný český nábytek za velmi rozumné ceny.
+ Jsem příjemně překvapena šíří sortimentu.
+ Nadčasový design výrobků.
+ Možnost vybrat si vlatstní barevnost a potahy.
- Téměř vůbec se o něm neví, neinzeruje, nebo nevím kde. Dozvěděla jsem se o něm náhodou.
Spolehlivý výrobce a prodejce nábytku, vyrobeného v České republice ve vysoké kvalitě a za velice sympatické ceny. Můžete si vybrat z mnoha potahových látek a barev dřeva.
+ sortiment, komunikace, cena
- dodací lhůta
kvalitní výrobce
- Slabe fotky na internete
+ Úplně dodržel to co slíbil - vlastní doprava!
- Nemám připomínky.
Drží slovo!
+ Kvalitní zboží,velmi vstřícné jednání,přesnost v době dodání.
- O žádných nevím.
Hledali jsme křeslo pro seniory a tento obchod má opravdu velký výběr. Po telefonickém hovoru s velmi ochotnou a milou paní zaměstnankyní jsme se utvrdili,že jsme ve správném obchodě. Již jsem obchod doporučila známé,která rovněž shání křesko a dala mi za pravdu
+ Stránky přehledné. Dobrá komunikace se zákazníkem, dodací lhůta odpovídá napsanému údaji. Provedení nábytku velmi pěkné, obchod má vlastní dopravu a dobré zabalení.
Určitě doporučuji. Dobrá komunikace mailem. Den před dodání telefonická informace. Toaletní stolek a židli nám sami i smontovali i když bylo psáno dodání v demontu. Což beru 4 dny před štědrým dnem jako velké plus a dcera bude z dárku určitě nadšená.
+ kvalitní česká výroba
můžu jen doporučit, kvalitní nábytek, rychlé dodání, bezproblémové jednání s obchodem
doporučuji
+ Byly i zodpovězeny všechny dotazy kladené po mailu a v ryvhlé době, zboží vypadá stejně jako na obrázku.
- nenapadá mě
Jsem spokojená s jednáním obchodu, došlo k nečekanému zpoždění řidiče, byla jsem telefonicky informována, doporučuji!
+ pěkná řemeslná práce, stůl je kvalití a krásný
- zboží není skladem ihned k odeslání, ale chápu, že by na to musel být velikýýýý sklad
určitě doporučuji, pán řidič příjemný, donesl mi stůl až do obýváku i jej smontoval, zboží kvalitní, ale za tu cenu bych nic jiného ani neočekávala
+ ochota vyměnit zboží v případě potřeby za jiné - maximální vstřícnost
Určitě doporučuji, maximální vstřícnost a ochota
+ Velmi vstřícné jednání ohledně dopravy. Levná doprava.
- dlouhá dodací lhůta
Dobrý obchod s dobrým sortimentem. Velmi vstřícné a přátelské jednání. Rychlá doprava dle potřeb zákazníka. Trochu delší dodací lhůta, ale to u nábytku je dost běžné.
+ Vyberu si zboží z domova.Kvalitní nábytek
- Zatím jsem byla vždy spokojena
Doporučuji
Velice příjemná komunikace a ochota.
+ výborná komunikace
+ ochota upravit nábytek dle potřeb zákazníka
Zaujala mě prezentece na internetu. Vyšli mi vstříc s úpravou výšky nábytku. Nábytek byl zhotoven ještě před termínem a s kvalitou jsem velmi spokojena.
+ Krásná práce - stůl dle mých představ :-)
Mohu doporučit, vše bez problémů !
+ - rychlé jednání
+ - vstřícnost
+ - snadná domluva
+ - líbil se mi sortiment a cena zboží
- - žádné slabiny jsem nenašla
- byla jsem spokojená
Byla jsem spokojená. Pan řidič, který zboží dovezl ochotně odnesl zboží až do bytu.
velmi vstricne jednani i po telefonu
moznost zaslani vzorku barvy dreva a latek
z puvodne avizovanych 4 tydnu dodani jsem zboží dostala do 10ti dnu!
