Jídelní stoly do vaší kuchyně z kvalitního dřeva

Vsaďte na kvalitu a pořiďte si do vaší kuchyně naše dřevěné jídelní stoly. U nich se budou skvěle vyjímat také jídelní židle z dřevěného masivu.

Všechny stoly upravujeme a vyrábíme na zakázku na míru. Proto u nás vyřešíte vaše požadavky na malé i velké stoly.

Kvalitní jídelní stoly od nás vám vydrží velice dlouho. S vlastní dopravou, která je zdarma, zajišťujeme také full service v podobě odborné montáže přímo na místě!

Jídelní stoly do vaší kuchyně

Vybrat správný jídelní stůl nemusí být jednoduché. Rozhodně je třeba takovému výběru věnovat náležitou pozornost, neboť jídelní stůl je místem, kde bude spolu rodina trávit společný čas nejen při obědě. Je tedy důležité zvolit takový stůl, ke kterému se pohodlně vejdou všichni členové domácnosti a který bude ve vaší jídelně dobře vypadat.

Zaujal vás například jídelní stůl rozkládací? Tento typ jídelního stolu je praktickou kombinací malého stolu do kuchyně a velkého jídelního stolu. Vždy se podle potřeby můžete rozhodnout, kterou variantu jídelního stolu budete právě potřebovat. Jeho rozložení je dílem okamžiku a kvalitní zpracování rozkládacího stolu do kuchyně se postará o jeho spolehlivé fungování po řadu let.

Nebo máte zájem o velký jídelní stůl z masivu? V tom případě by se vám mohl líbit třeba jídelní stůl VEGAS s výraznou stolní deskou z masivního dřeva. Tento stůl je model „jídelní stůl masiv kovové nohy“, který vhodně doplňuje i lavice VEGAS ve stejném stylu. A pokud vám nevyhovuje jídelní lavice, pořád je tu pro vás naše široká nabídka jídelních židlí, ze které si dokáže vybrat každý.

Jídelní stůl a jeho doprava

Doprava objednaného zboží nad 3 000 Kč je zdarma v rámci celé ČR a zajišťujeme ji vlastními auty a opatrnými řidiči. Nemusíte se tak bát, že by váš jídelní stůl dorazil poškozený. A nejen to – váš nově pořízený jídelní stůl nejen přivezeme, ale i postavíme na místo, rozbalíme, smontujeme a odvezeme veškerý obalový materiál. Nemusíte se tak o nic starat – na vás je jen vybrat nový rodinný jídelní stůl.

Vycházíme zákazníkům vstříc a vyrábíme stoly na míru

Řadu jídelních stolů jsme schopni upravit a vyrobit na míru. U nás vyřešíte své požadavky, ať už se budou týkat velkého jídelního stolu nebo malého rozkládacího jídelního stolu. Přitom nemusí jít jen o atypické rozměry, můžeme spolu probrat i možnosti materiálového provedení či povrchových úprav. Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám, jak by měl váš jídelní stůl vypadat.

Vsaďte na kvalitu a pořiďte si do vaší kuchyně naše dřevěné jídelní stoly!

Nejprodávanější

RESTAURAČNÍ stůl
RESTAURAČNÍ stůl
Do 8 týdnů
833/B1
 
od 2 935 Kč
158 10 jidelni stul creativ
Jídelní stůl CREATIV
Do 8 týdnů
158/80
 
od 21 240 Kč
Jídelní stůl TOKIO
Jídelní stůl TOKIO
Do 8 týdnů
2789/80
 
od 16 040 Kč
Stůl LUX rozkládací - masiv DUB
 
od 41 060 Kč
000846 000846 roz
 
od 26 660 Kč
Stůl TOMAN
Vystaveno na prodejně
Stůl TOMAN
Do 6 týdnů
od 10 920 Kč

Moderní stůl do moderních interiérů. Různé rozměry a odstíny dle výběru.

524/B5
Jídelní stůl VEGAS pevný - DUB HALIFAX 212/90
20210916 111722 stin
Novinka
od 26 050 Kč
5228/90
Packshot v1 B1
Jídelní stůl MARS
Do 4 - 6 týdnů
od 3 575 Kč

Pevný nebo rozkládací stůl. Různé rozměry a odstíny dle výběru.

836/B46
Stůl VEGAS rozkládací - dýha dub
+ další
359/DUB
10 položek celkem

Tak ke kterému jídelnímu stolu se usadíte?

Už jste si z naší nabídky vybrali ten pravý jídelní stůl nebo stále váháte? Nevíte, zda zvolit rozkládací stůl do kuchyně nebo rovnou velký jídelní stůl? Máte málo prostoru a poohlížíte se po jídelním stolu do malého bytu? Ať už máte jakékoli požadavky, věříme, že vás naše nabídka uspokojí. A pro ty náročnější z vás, kteří nechtějí dělat kompromisy, je tu výroba jídelního stolu na míru. 

Jídelní stůl a jeho nejprodávanější modely

V naší nabídce máme řadu variant jídelního stolu. Určitě si mezi nimi vyberete, ať už hledáte malý rozkládací jídelní stůl nebo velký jídelní stůl, ke kterému se usadíte i s celou svou rodinou a přáteli. Zde uvádíme pouze pár příkladů populárních a nejprodávanějších modelů.

  • Jídelní stůl CREATIV – designový jídelní stůl z masivu se subtilními liniemi standardně nabízíme v šesti rozměrových variantách včetně možnosti vyrobit jej jako jídelní stůl rozkládací
  • Kulatý jídelní stůl rozkládací SAGA – tento malý stůl do kuchyně během chvíle proměníte v jídelní stůl až pro šest osob – ideální řešení pro menší rodinu
  • Restaurační jídelní stůl – může sloužit i jako ideální jídelní stůl do malých prostor, vyrábíme jej také jako malý rozkládací jídelní stůl nebo s atypickými rozměry dle poptávky
  • Jídelní stůl TOKIO – elegantní stůl s kulatými rohy je k dispozici v řadě různých rozměrů, pokud hledáte velký jídelní stůl, tento by mohl být pro vás ten pravý
  • Jídelní stůl VEGAS – stůl, který naplňuje představu pojmu „jídelní stůl masiv kovové nohy“ – je kombinací stolní desky z masivního dřeva s výraznou kresbou a kovových nohou, které dodávají stolu eleganci a patřičnou stabilitu
  • Čtvercový jídelní stůl IKONA – velice elegantní jídelní stůl do malých prostor nabízíme ve variantách masivní buk, dub nebo ořech – k dispozici je i konferenční stolek ve stejném stylu

Chcete vidět spoustu jídelních stolů osobně? Přijeďte do naší prodejny!