Jídelní stůl GRAND - masiv DUB

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Zvolte variantu
23 190 Kč 24 970 Kč 26 560 Kč 29 340 Kč 32 700 Kč 37 270 Kč od 23 190 Kč
Kategorie: Luxusní moderní jídelní stoly
Dostupnost: Do 6 týdnů

Není nad poctivý a velký jídelní stůl. Jídelní stůl GRAND je vyroben z masivního DUBOVÉHO dřeva. Na výběr různé rozměrové varianty, atypické rozměry lze vyrobit na zakázku. Nohy jídelního stolu tvoří masivní rám z hranolů 10 × 10 cm, mezi které je vložena stolová deska. Konstrukce a použité kování zajišťuje jídelnímu stolu GRAND velkou stabilitu.

Vlastnosti: velký masivní jídelní stůl, poctivá stabilní konstrukce, nohy jídelního stolu a stolová deska jsou vyrobeny z masivní spárovky, standardně v 8 rozměrových variantách, atypické rozměry na zakázku. Stůl provádíme i ve variantě konferenčního stolku.  

DUBOVÝ dřevěný povrch jídelního stolu GRAND je upraven lakováním.   

Variantou s možností rozložení jídelního stolu pro příležitostné spolustolovníky je jídelní stůl GRAND rozkládací. Atypické rozměry jídelního stolu GRAND, stejně jako další možné provedení z klasického bukového nebo dubového masivního dřeva je možné vyrobit na zakázku. Stačí, když se na nás obrátíte s požadavkem na cenovou kalkulaci na uvedených kontaktech. Jedná se o přírodní produkt a ruční práci, proto se jednotlivé kusy nábytku mohou drobně odlišovat v barvě či nerovnostech. A právě toto dodává nábytku jeho osobní kouzlo! 

Základní parametry:

Šířka: 80-100 cm

Výška: 76 cm (po spodní hranu 66 cm)

Délka: 120-220 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: