Kusový koberec Adora 5241 V (Vizon)
                    Koberec Adora 5241 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec je rozdělen na několik obdélníků, které jsou buď hnědé, béžové a smetanové barvy. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.
                
            
            
            
            
            | Kategorie: | Moderní kusové koberce | 
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu | 
| Materiál: | Syntetický (umělý) | 
| Barva: | Béžová, Hnědá | 
| Určení místnosti: | Obývací pokoj | 
| Typ vlasu: | Střižený (příjemný, praktický) | 
| Třásně: | Bez třásní | 
| Celková výška: | 5 mm | 
| Další vlastnosti: | Snadná údržba, Antistatický, Vysoká hustota vlasu | 
| Gramáž: | 2650 g/m2 | 
| Hustota vlasu: | 420.000 n./m2 | 
| Země původu: | Turecko | 
| Způsob výroby: | Strojně dělaný | 
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem | 
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše), Polypropylen frisé | 
| Výška vlasu: | Střední 5-14 mm | 
| Tvar: | Obdélník | 
| Typ produktu: | Kusový | 
| Třída kvality: | Zlatá střední cesta | 
                
                                    Koberec Adora 5241 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Tento koberec je lazený do béžového a hnědého odstínu. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.
            
        Řada Adora je kolekcí velmi kvalitních koberců s různorodým designem. Tato řada je vyrobena z polypropylenu a materiálu heatset, který je velice kvalitní a udrží koberec bytelný po dlouhou řadu let. Ideální volbou jsou například do obýváku, díky tomu, že se nesešlapávají a dá se vybrat z různých motivů, který se Vám bude líbit.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
                Přidat komentář
            
                        