Látky sedačky Molitex

← Zpět na všechny vzorníky

Standardně dodáváme sedací soupravy v těchto potahových látkách:

FLORIDA

Tkaná potahová látka s teflonovou úpravou pro snadné čištění a s vysokou odolností vůči oděru.

  • gramáž: 510 g/bm
  • šířka: 147 cm
  • materiálové složení: 100 % polyester
  • test oděru Martindale: 160 000 cyklů
  • použití: veřejné prostory, bytové prostory
  • barevnost: melír
  • druh: tkané
  • údržba: praní na 40 °C, žehlení max. 150 °C, zákaz bělení, sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě,

Ve stejné cenové kategorii můžete vybírat například potahové látky:

Bergen 

Salza

Proxima

Vybranou potahovou látku ze stejné cenové kategorie stačí vložit do poznámky v posledním kroku objednávky. Upozorňujeme, že barevný odstín látky zobrazený na obrazovce a ve skutečnosti se může lišit v závisloti na nastavení vaší obrazovky. Látky si můžete fyzický prohlédnout a vybrat na naší prodejně nebo vám je můžeme zaslat poštou. Standardně zasíláme až 5 malých vzorků potahových látek zdarma, stačí si o ně napsat na trend@nabytek-trend.cz. Sedačky můžeme očalounit i do vámi dodané látky na zakázku - stačí se na nás obrátit s poptávkou.

 

Další potahové látky

Různé žinylkové látky, látky z mikrovlákna, imitace kůží i pravé kůže v široké paletě barev, vysoce odolné látky nebo látky s vodoodpudivou úpravou, které se jen tak neušpiní. Potahové látky s technologií EASY CLEAN a AQUA CLEAN se snadno čistí, samozřejmostí jsou i potahové látky pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Pro výběr doporučujeme například dodavatele:

www.aquaclean.com - součástí je i interaktivní konfigurátor "Oblékněte svoji pohovku"

www.tenatex.cz - český dodavatel s širokým výběrem tkaných látek, koženek a vzrovaných látek

www.sofasoul.sk

www.mabia.sk

Kombinací různých odstínů a vzorů na jedné sedací soupravě získáte originální designový prvek interiéru.

Máte vybranou potahovou látku? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou. Zašleme vám cenovou nabídku s aktuálním termínem dodání vaši nové sedací soupravy.

Vysvětlivky:

EASY CLEAN povrchová úprava, která zajistí voděodolnost a snadné odstraňování nečistot. Látky s nešpinivou úpravou jsou díky svým vlastnostem stále více oblíbené a využívají se na veškerý bytový textil od ubrusů až po potahy nábytku a matrací. Nešpinavost zajišťuje voděodolná a hydrofilizační úprava. Voda a někdy i mastnota zůstávají na povrchu v malých kapkách, aniž by se vsákly do vláken tkaniny. V případě zašpinění zůstane nečistota na povrchu. Potah čistěte suchým nebo vlhkým hadříkem. Můžete použíti papírové ubrousky nebo jarovou vodu.

AQUA CLEAN - použitá nano technologie umožňuje snadnou udržbu potahové látky obyčejnou vodou. Snadno lze odtranit malé skvrny od vína, kávy, jídla a dokonce některých fix pouhým setřením hadříkem či papírovými ubrousky a vody bez použití mýdla. Díky vysoké odolnosti proti oděru se používají na potahové látky vysoce namáhaných kusů nábytku, např.: sedaček, židlí, křesílek, lenošek, postelí atd. Potahové látky s technologií AQUA CLEAN jsou oblíbené v domácnostech s domácími mazlíčky a malými dětmi.