Jídelní lavice

Jídelní lavice do kuchyně nebo jídelny jsou spojením jednoduchosti a praktičnosti a díky modernímu čalounění budou u jídelního stolu také dobře vypadat. Tyto masivní lavice lze použít místo dřevěných jídelních židlí.

Lavice k jídelnímu stolu máme v různých provedeních

Ať už toužíte po jídelní lavici čalouněné nebo lavici ke stolu z masivního dřeva, v našem sortimentu si snadno vyberete vyhovující kus nábytku podle svých představ. Lavice k jídelnímu stolu (i kamkoliv jinam) jsme pro vás roztřídili do několika základních podkategorií:

  • Čalouněné lavice

    Čalouněná jídelní lavice je stálicí českých kuchyní. Čalounění je příjemné na dotek a pohodlné i při delším sezení. V našem e-shopu si navíc můžete vybírat nejen odstín dřevěných částí lavice, ale také typ a odstín potahové látky. Potahové látky řadíme do tří cenových kategorií a jejich přehled najdete u každého produktu v záložce Vzorník potahových látek. Zvolený typ čalounění prosím uveďte do poznámky k objednávce.

  • Rozkládací a sklopné lavice

    Na takovéto lavici do kuchyně můžete příležitostně i přespat. Po rozložení se totiž z lavice ke stolu stane pohodlné jednolůžko.

  • Lavice ke stolu z masivu

    Preferujete-li přírodní materiály, doporučujeme si vybrat lavice ke stolu z dubového nebo bukového masivu. Tento typ lavic nabízíme v různých rozměrech.

Nezapomeňte, že lavice do kuchyně se hodí i do jiných místností, například do předsíně, do pracovny nebo do pokoje pro hosty. Zejména rozkládací varianta je pak univerzálním kusem nábytku, který se neztratí ani na chalupě, kanceláři nebo v odpočinkové místnosti.

Jídelní stůl a lavice patří k sobě

Lavice do kuchyně z naší nabídky snadno zkombinujete s moderními i klasickými jídelními stoly od nás. Prohlédněte si kompletní sortiment jídelních stolů a vyberte si rovnou sladěný komplet vysoké kvality s dlouhou životností.

Pokud potřebujete poradit s výběrem stolu nebo lavice k jídelnímu stolu, kontaktujte nás nebo se přijďte podívat na vystavené kusy nábytku a vzorník potahových látek do naší prodejny v Bystřici pod Hostýnem. Budeme se na vás těšit!

Nejprodávanější

Sklopná lavice LINDA
Sklopná lavice LINDA
Do 8 týdnů
1955/B1
 
od 7 990 Kč
Blanka 120 WEB 01 stin
Jídelní lavice BLANKA 120
Do 8 týdnů
1853/BUK
 
od 7 410 Kč
Blanka rohova WEB 02 stin
Rohová jídelní lavice BLANKA
Do 8 týdnů
1850/LEV
 
od 17 650 Kč
Blanka 170 WEB 01 stin
Jídelní lavice BLANKA 170
Do 8 týdnů
3659/OLS
 
od 10 160 Kč
Zora 120 WEB 01 stin
Jídelní lavice ZORA 120
Do 8 týdnů
29693/LEV/L
 
od 7 404 Kč
Lavice L 001
Lavice L 001
Do 6 týdnů
677/LAT
 
od 5 720 Kč
1 položek celkem

Přizpůsobte si jídelní lavice k obrazu svému

V případě, že si lavici ke stolu pořídíte u nás, máte možnost před nákupem upravit její parametry tak, aby splňovala vaše očekávání. Vybírejte odpovídající odstín dřeva či potahovou látku pro vytvoření kombinace, která se bude co nejlépe vyjímat ve vaší kuchyni. Tím ale možnosti úprav vámi preferovaného modelu lavice k jídelnímu stolu nekončí. Snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc, a proto každá jídelní lavice má na své stránce odkaz pro odeslání poptávky, kde je prostor pro specifikaci vašich požadavků.

Ať už vaší představě odpovídá jídelní lavice čalouněná či čistě jen z masivního dřeva, nemusíte při výběru dělat kompromisy. U nás si pořídíte svou unikátní jídelní lavici – u vybraných modelů provádíme i úpravy na míru. Taková lavice v kuchyni nebo v jídelně rozhodně zaujme každou návštěvu a nabídne pohodlné posezení, obzvlášť pokud se rozhodnete pro rohovou lavici nebo jídelní lavici s opěradlem.

Lavice ke stolu jsou praktickým kusem nábytku, neboť díky nim můžeme ke stolu usadit více osob než v případě klasických židlí. Rozkládací lavice lze navíc jednoduše sklopit, a získáte tak místo pro odpolední zdřímnutí po náročném obědě.

Nejoblíbenější jídelní lavice z naší nabídky

Doprava objednaného nábytku

U veškerého nábytku z naší nabídky, nejen u lavice do jídelny, doručení zajišťujeme vlastními silami. A proto je dodávané zboží neustále pod naším dohledem a nehrozí jeho poškození během přepravy. Lavice k jídelnímu stolu k vám dovezeme a případně je po předchozí domluvě vyneseme do vaší jídelny a smontujeme. Můžete mít doručení kuchyňské lavice bez starostí – jen nám musíte otevřít.

Prohlédněte si nabídku modelů v kategorii „Jídelní lavice“. Věříme, že si vyberete!