MILANO panel s podestou I

Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
7 880 Kč

Panel s podestou. Provedení z přírodní dubové dýhy, moření dub macao. Dodáváno smontované z výroby.  

Vlastnosti: Panel s podestou pro TV nebo do kombinace s MILANO TV skříňkou 101/2 nebo s MILANO skříňkou se zásuvkou 7. Vhodné pro TV s úhlopříčkou 32’’, 37’’ nebo 40’’. Případné otvory pro přívodní kabely pro TV možno vyřezat v závislosti na výšce jejího zavěšení. Přírodní dubová dýha s jasnou strukturou dřeva, použity ekologické barvy a laky na bázi vody a akrylu, které zajišťují větší odolnost vůči slunečnímu záření a mechanickému poškození. Takto upravený nábytek má pak dlouhou životnost a udrží si dlouhodobě velmi pěkný vzhled.

Kolekce MILANO zahrnuje různé druhy nábytku, které umožní vybavit celý interiér v elegantním a originálním stylu. Kombinace teplých barev macao s přírodní dubovou dýhou a skla vytvoří pohodlný a moderní interiér.

K nábytku z kolekce MILANO je možné přizpůsobit jídelní židle, křesla, jídelní stoly i konferenční stolky z naší nabídky, díky čemuž můžete vybavit celý dům v jednotném stylu.

 

Základní parametry:

Šířka: 120 cm

Výška: 146 cm

Délka: 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: