MILANO toaletní stolek 77

Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
6 440 Kč
Kategorie: Toaletní stolky
Dostupnost: Do 4 - 6 týdnů

Elegantní toaletní stolek s jednou zásuvkou. Provedení z přírodní dubové nebo bukové dýhy. Dodáváno smontované z výroby.

Vlastnosti: Toaletní stolek s jednou zásuvkou. Tři přihrádky v zásuvce. Výsuv typu Quadro se skrytými pojezdy. Určeno k zavěšení na zeď. Vhodné doplnit o MILANO zrcadlo 107. Přírodní dýha s jasnou strukturou dřeva, použity ekologické barvy a laky na bázi vody a akrylu, které zajišťují větší odolnost vůči slunečnímu záření a mechanickému poškození. Takto upravený nábytek má pak dlouhou životnost a udrží si dlouhodobě velmi pěkný vzhled.

Kolekce MILANO zahrnuje různé druhy nábytku, které umožní vybavit celý interiér v elegantním a originálním stylu. Kombinace teplých barev macao s přírodní dubovou dýhou a skla vytvoří pohodlný a moderní interiér.

K nábytku z kolekce MILANO je možné přizpůsobit jídelní židle, křesla, jídelní stoly i konferenční stolky z naší nabídky, díky čemuž můžete vybavit celý dům v jednotném stylu.

Základní parametry:

Šířka: 106 cm

Výška: 40 cm

Délka: 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: