Proč My

 

1. Jsme výrobci nábytku a nábytku rozumíme

Prodeji sedacího nábytku a stolů se věnujeme již od roku 1991. Vyrábíme jídelní stoly a také nábytek na zakázku. Využíváme moderní stroje, technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našich výrobků. Máme za sebou spoustu realizací a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

2. Máme dlouhodobé zkušenosti a poradíme Vám

Svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme jídelní židle a stůl nebo jiný typ nábytku, který Vám bude vyhovovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli nábytku. Průběžně sledujeme trendy na celém trhu a ty nejlepší výrobky doplňujeme do našeho portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

3. Vlastní doprava a odborná montáž

Naší prioritou je rychlé doručení zboží s maximálním servisem. Doručení zboží zajišťujeme vlastními dopravními prostředky při našich trasách a námi naplánovaných termínech po celé ČR. Máme tak nad dodávaným nábytkem naprostou kontrolu. Naši řidiči jsou příjemní a komunikativní, o čase doručení Vás budou informovat předem, dodávaný nábytek s Vámi rádi rozbalí a odvezou obalové materiály. Zároveň je možné sjednat výnos na místo určení a odbornou montáž zakoupeného nábytku.

4. Vyjdeme Vám vstříc

U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme zákazníkům vyhovět. Například častý dotaz – nevím, jestli se mi bude vybraný odstín dřeva a potahová látka hodit do interiéru, můžete mi zaslat vzorek dřeva/látky? Chcete zaslat vybranou židli na vyzkoušení? Ani jedno není problém. Nebojte se tedy ozvat s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum.

5. O zákazníky pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis a rádi Vám pomůžeme jak s výběrem nábytku, jeho doručením, tak s jeho následnou údržbou. Pozitivní recenze je přínosná nejen pro nás, ale i pro potenciální zákazníky. Proto budeme rádi, když nás doporučíte přátelům, kolegům a známým. Bohužel ne vždy vyjde všechno dle představ – v takovou chvíli vítáme kritiku zákazníků a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž posuneme dál.

Aktuální hodnocení

P.

2.9.2021

" + perfektní kvalita, super materiál, skvělá ruční práce"
" - naprosto vůbec nic"

O.Z.

22.8.2021

"Super komunikace, organizace, vstřícnost a pochopení."

N.N.M.

1.6.2021

"Velmi Trend nábytek doporučujeme! Když jsme zakoupili byt, a začali jsme rekonstrukci, měla jsem docela jasnou představu jak ma vypadat interiér. Po renovaci dubových parket jsem hledala nabytek z masivního dubu, a najít jídelní stůl podle představ bylo náročné. Ne všude se mi líbil styl, a když jsem našla nějaký, který se mi líbil, stál ohromné peníze. Náhodou jsem narazila na Trend nábytek, a ti měli Golfa! To byl srdce šampion. Je z masivního dubu a velmi jsem ze stolu nadšená. Krásné provedení a dobrá komunikace při objednávání a závozu. Dnes nám zdobí jídelnu s obývákem a je to centrum dění v našem domově."

A.F.

6.4.2021

"Velmi dobrá komunikace obchodu. Vstřícnost, ochota, rychlá reakce. Doprava a instalace na místě perfektní. Samotný nábytek splnil očekávání. Na základě této zkušenosti budu objednávat další kusy od této společnosti. Celkově velká spokojenost."

V.D.

5.4.2021

“Během posledních deseti let nám firma dodávala několikrát zakázkový nábytek. Naprostá spokojenost. Perfektní jednání s obchodním oddělením. Dodávka i servis montážních pracovníků za jedna. Vážím si velmi také toho, že firma pracuje se stabilními zaměstnanci. Podle mého názoru přijatelné ceny a dodržování sjednaných dodacích termínů. Stručně řečeno: hodnotím jako perfektní firmu a mohu doporučit ostatním zájemcům”

O.Z.

4.2.2021

Pěkný a pevný nábytek, nic nevrže.
Osobně jsme byli vybírat na prodejně, bylo nám vše ukázáno,možnost libovolných rozměrů udělají dle vašeho přání na zakázku. Kupovali jsme stůl, ten nám osobně dovezli a smontovali, prostě super.

B.N.

27.1.2021

“Opravdu kvalitní nábytek, hlavně se jedná o českého výrobce. Komunikace s obchodem k naprosté spokojenosti. Když nábytek přivezli, pánové sami přenesli do domu a také smontovali (jídelní stůl) - moc ochotní a vstřícní. To jsem nečekala. Od firmy máme židle k jídelnímu stolu a konferenční stolek. A ještě si necháváme přidělat jeden atypický jídelní stůl, kde také nebyl žádný problém se zadáním. Tuto firmu mohu jenom doporučit.”

R.Š.

25.1.2021

"Chtěli jsme velký stůl z masivu do kuchyně + židle. Pro mě nejhezčí ubrus je kvalitní dřevěný stůl. :-) Proaktivní komunikace, dovoz vlastní dopravou v ceně, rozbalili, smontovali, předali. To jsem upřímně nečekal a nejsem na to zvyklý, už jsem se viděl jak to o víkendu sestavuji. Kvalitní nábytek, dobré ceny, nadstandardní služby."

I.Z.

6.1.2021

"Doporučení jsme dostali od bytové architektky a bylo to správné rozhodnutí u této společnosti objednat velký jídelní stůl a židle. Vše proběhlo perfektně. Jsme nadšení a to jak kvalitou, splněním termínu a vstřícností všech zaměstnanců. Mohu jenom doporučit."