Pokojík pro Emu

Nová postel se spoustou úložných prostor a velký psací stůl poskytne úspěšné školačce základ pro zabydlování jejího nového království. Pro výrobu jsme zvolili laminovanou dřevotřískovou desku od Eggeru v dekoru Prémiově bílá s jemným vzorem a stolovou desku Dub Sherman koňakově hnědý. Zásuvky jsou osazeny provazovými úchytkami a plnovýsuvnými pojezdy s tlumením dovření, které pohodlně zpřístupní celou hloubku úložného prostoru, což je důležité hlavně u postele, kde je hloubka zásuvky 80 cm.

Pokojík je poměrně malý a využití prostoru je tak domyšleno do nejmenších detailů. Realizace byla od začátku bezproblémová. Majitelé měli jasnou představu o budoucí podobě. Oslovili nás s nákresem a jasným zadáním. Na základě zadání jsme vytvořili jednoduchou vizualizaci, na které jsme ještě doladili finální rozměry, proporce úložných prostor, detaily, materiály a úchytky. Následně jsme se mohli pustit do realizace.

A jaký pokojík vyrobíme pro vás?

Díky vlastním kapacitám vyrobíme dřevěný nábytek na míru - dle přání zákazníka. Při výrobě nábytku používáme různé materiály masivní dřevo (buk, dub, smrk), kvalitní lamino desky, dýhované materiály, MDF. Provádíme úpravy dřevěných povrchů mořením do různých odstínů a lakováním, včetně vysokého lesku/matu. Využíváme moderní stroje a technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našeho nábytku. Podívejte se na ukázku z naší zakázkové výroby nábytku. Realizace vašich představ o specifickém nábytku je pro nás výzva, proto se na nás neváhejte obrátit s poptávkou. Ostatní už nechte na nás - vše řádně zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dovezeme a namontujeme.

Další realizace dětských pokojíků: