Dřevěná rozkládací lehátka

Těšíte se každý rok na léto plné slunečných dnů? Abyste si náležitě užili letní pohodu, máme pro vás tradiční dřevěné lehátko vyrobené z kvalitního dřeva. Konstrukce lehátka je stabilní a bez žádného plastu – vše je pevné dřevo a kovové šrouby. Nemusíte se proto bát, že by vám rozkládací lehátko nevydrželo. Jeho životnost je opravdu dlouhá.

Skládací lehátko s područkami a jeho přednosti

Skládací dřevěné lehátko má několik vlastností, které určitě oceníte. Předně, jak již napovídá jeho název, lehátko je možné složit. Takže v případě, kdy jej nepoužíváte, ho snadno uklidíte a bude vám zabírat jen minimální místo. Tradiční rozkládací lehátko zaujme možností polohování do tří pozic. Můžete v něm pohodlně jíst, číst či ležet a odpočívat. Plátno dřevěného lehátka je pevné, má obšité okraje, ale především je možné jej sejmout z dřevěné konstrukce a vyprat. Skládací lehátko má také dostatečnou nosnost, která se pohybuje kolem 100 kg.

Kde všude vám bude lehátko dobrým společníkem?

Možná si nedokážete představit všechny způsoby, jak byste mohli dřevěné lehátko využít. Dovolte nám, abychom vás inspirovali a zmínili několik příležitostí, při kterých si můžete užít pohodlí poskytované rozkládacím lehátkem.

Lze ho využít jako dřevěné lehátko na zahradu a vytáhnout jej vždy, když to bude třeba. Takové zahradní lehátko dřevěné se určitě stane vaším přenosným relaxačním místem, které si zamilujete. Obzvláště po náročné práci na vaší zahradě.

Rádi se v létě sluníte a „chytáte bronz“? Rozkládací lehátko se může stát lehátkem na opalování – stačí ho jen natočit proti slunci, nastavit polohu na ležení a vystavit se slunečním paprskům.

Máte balkon a nevyužíváte jej? Možná je na čase to změnit. S tím vám pomůže skládací lehátko na balkon. Složené dřevěné lehátko zabere minimum prostoru a lze jej nechat na balkoně a například opřít o stěnu. A pokud si budete chtít na balkoně číst, posnídat a užít si ranní kávu, jednoduše stačí lehátko na balkon rozložit a užít si pohodu plnými doušky.

Užijte si léto se vším všudy

Nezmeškejte další letní sezónu a dopřejte si zasloužený odpočinek nejen v průběhu teplých letních večerů. Ať už máte v plánu lehátko využít jako dřevěné lehátko na zahradu, skládací lehátko na balkon či lehátko s podnožkou na opalování, neváhejte a objednejte si ho ještě dnes!

Nejprodávanější

2 položek celkem