Kuchyňská linka do "U"

Kuchyňská linka do "U" v novostavbě rodinného domu v kombinaci matné šedé, dubu a antracitové. Pracovní deska je osazena granitovým dřezem Franke, indukční varnou deskou a zápustnými zásuvkami. Ve stejném dekoru je i obkladová deska a dvířka horních skříněk. Zásuvky a dvířka spodních skříněk jsou osazeny decentními úchytkami v černé barvě. Vestavěná digestoř nenarušuje linii horních skříněk.

Specifikace materiálů:

  • Korpusy a dvířka - EGGER Kamenná šedá 727 Perfect sence MAT
  • Pracovní deska, obkladová deska a horní dvířka - EGGER Dub Halifax přírodní A1180
  • Dřez FRANKE BFG611-62 a baterie FRANKE FC9547.071
  • Úchytky US2192 nerez / černá
  • Odsavač Elica plně integrovaný
  • Vestavná lednička Whirlpool

 

A jakou kuchyňskou linku vyrobíme pro vás?

Díky vlastním kapacitám vyrobíme kuchyně míru - dle přání zákazníka. Při výrobě nábytku používáme různé materiály - masivní dřevo, kvalitní lamino desky, dýhované materiály, MDF. Provádíme úpravy dřevěných povrchů mořením do různých odstínů a lakováním, včetně vysokého lesku/matu. Využíváme moderní stroje a technologie a kvalifikované pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našeho nábytku.

V našem showroomu v Bystřici pod Hostýnem vám na vystavených kuchyňských linkách ukážeme používané materiály a dekory dvířek, korpusů, pracovních a obkladových desek, varianty dvířek a zásuvek a vybavení kuchyňských skříněk.

Potřebujete poradit nebo již máte představu?

Ozvěte se nám...

Realizace vašich představ o specifickém nábytku je pro nás výzva, proto se na nás neváhejte obrátit. Ostatní už nechte na nás - vše řádně zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dovezeme a namontujeme.

Mrkněte na malou ukázku našich realizací zakázkové výroby kuchyní.