Rohová kuchyňská linka

Do rekonstruovaného rodinného domu jsme vyrobili a namontovali novou elegantní kuchyňskou linku v trojkombinaci trendy dekorů dubu, šedé a antracitové. Pracovní a obkladová deska je v decentní teplé a tmavé barvě imitující keramický povrch. Pracovní deska je osazena granitovým dřezem a baterií v barvě metalblack. Spodní dvířka v dekoru Dub Hamilton doplňují černé úchytky NAKANA. Horní dvířka jsou v barvě Kamenná šedá a úchytku tvoří spodní přesah horních dvířek. Sametový, teplý pocit a matný vzhled lakovaného povrchu PM PerfectSense Matt vytváří u tohoto uni dekoru dojem mimořádné kvality a elegance. Díky modernímu a přirozenému charakteru je tento dekor velmi oblíbený a dobře se kombinuje s dalšími prvky interiéru. Zamozřejmostí jsou plnovýsuvné pojezdy zásuvek s tlumením dovření, které snadno zpřístupní celý obsah zásuvky a jsou příjemné na otevírání i zavírání.

 Specifikace:

  • Spodní skříňky EGGER Dub Hamilton přírodní H3303 ST10
  • Horní skříňky EGGER Kamenná šedá 727 Perfect sence MAT
  • Pracovní deska, obkladová deska EGGER Ceramic Anthracite F311
  • Dřez SINKS VARIO 780 a baterie VITALIA GR v barvě Metalblack
  • Úchytky NAKANA černá matná
  • Odsavač ELICA plně integrovaný
  • Spotřebiče WHIRLPOOL

A jakou kuchyňskou linku vyrobíme pro vás?

Díky vlastním kapacitám vyrobíme kuchyně míru - dle přání zákazníka. Při výrobě nábytku používáme různé materiály - masivní dřevo, kvalitní lamino desky, dýhované materiály, MDF. Provádíme úpravy dřevěných povrchů mořením do různých odstínů a lakováním, včetně vysokého lesku/matu. Disponujeme moderními stroji a technologiemi a kvalifikovanými pracovníky. Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našeho nábytku.

V našem showroomu v Bystřici pod Hostýnem vám na vystavených kuchyňských linkách ukážeme používané materiály a dekory dvířek, korpusů, pracovních a obkladových desek, varianty dvířek a zásuvek a vybavení kuchyňských skříněk.

Potřebujete poradit nebo již máte představu?

Ozvěte se nám...

Realizace vašich představ o specifickém nábytku je pro nás výzva, proto se na nás neváhejte obrátit. Ostatní už nechte na nás - vše řádně zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dovezeme a namontujeme.

Mrkněte na malou ukázku našich realizací zakázkové výroby kuchyní.