Jídelní stůl LONDON a židle ARTUŠ

Do velké jídelny rekonstruovaného rodinného domu jsme připravili velký dubový jídelní stůl LONDON v rozměru 90 × 200 cm a 8 celodřevěných židlí ARTUŠ. Jídelní stůl LONDON zosobňuje anglickou stylovost a vynalézavost. Hranaté šikmé nohy překrývá stolová deska se zkosenou hranou. Použitá konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu. Židle ARTUŠ je vyrobena z masivního dubového dřeva, sedák a opěradlo z překližky. Svými subtilními tvary působí velmi elegantním a lehkým dojmem. Jako příbuznou variantu nabízíme čalouněnou židli ARTUŠ nebo i další provedení.

Jídelní stůl je obvykle středobodem domácnosti - u jídelního stolu se obědvá, oslavuje, píší domácí úkoly, pracuje. S trendem spojování místností tak nabývá na důležitosti. Velkým jídelním stolem nemůžete šlápnout vedle. Pokud máte dostatek místa, tak doporučujeme raději vetší pevný stůl než stůl rozkládací pro příležitostné hosty. Takový stůl je nejen levnější, ale ušetří vám i čas na přestavování stolu a židlí.

Jídelní stůl LONDON nabízíme i v bukovém provedení a v rozkládací variantě a můžete jej doplnit i lavicí nebo konferenčním stolkem ve stejném stylu. Atypické úpravy a další možné provedení vyrobíme na zakázku. Nevíte si rady s výběrem? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.

Další dubové jídelní stoly najdete v našem eshopu.