Jídelní stůl LUX a židle GOLDA

Nový jídelní stůl LUX a židle GOLDA zdobí jídelnu rodinného domu. Stůl o rozměrech 90 × 180 cm je stejně jako židle z masivního dubu s povrchovou úpravou bělený olej. Židle Golda jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Jsou charakteristické originálním konstrukčním řešením, které poskytuje pohodlné sezení. Svým nadčasovým designem jsou vhodné do každého interiéru.

Jídelní stůl LUX je dominantním prvkem každého moderního interiéru. Stolový plát je vyroben ze spárovky z dubového dřeva a překrývá nohy a postranní luby stolu. Nohy stolu o rozměrech 10 × 10 cm jsou ze stejného materiálu. Nabízíme různé rozměrové varianty - délka stolu od 150 až do 220 cm, u rozkládací varianty je délka stolu až 320 cm po rozložení. Rozkládání je ukryto pod stolovým plátem. Rozložení se provede odsunutím páru noh na jedné straně od plátu a vložením rozkládacího dílu. Rozklad je možný až o dvě velikosti po 50 cm. Výhodou je zvětšení rozměru mezi nohami po rozložení - nohy tak zůstávají v rozích stolu, což zajišťuje stejný komfort pro všechny stolující.

Stůl nabízíme také v bukovém provedení, můžete si je prohlédnou a vyzkoušet na prodejně v Bystřici pod Hostýnem. Atypické úpravy, povrchovou úpravu lakem, konferenční stolek LUX a další možné provedení vyrobíme na zakázku, stačí se na nás obrátit s poptávkou.