Dětské židle

Pořiďte svým ratolestem pro bezpečné a pohodlné sezení u stolu dětské židle, které se dají rozkládat nebo zvyšovat přesně podle potřeby. Aby vaše dítě nemělo zdravotní problémy, můžete zakoupit také kvalitní postel do dětského pokoje.

Židle pro naše nejmenší

Zařizujete pro své ratolesti nový dětský pokoj? Určitě byste neměli zapomenout na kvalitní dětskou židli, kterou vaše dítě využije při hře, při čtení a při jiných různých aktivitách. Věnujte proto, prosím, výběru správné dětské židle náležitou pozornost. Dalším nábytkem kromě dětské židle, který budete pro vybavení dětského pokoje potřebovat, je dětská postel. V poslední době jsou čím dál oblíbenější například domečkové postele, které udělají radost každému dítěti. Pokud je vaše dítě již odrostlejší, přijde mu k dětské židli určitě vhod i odpovídající psací stůl.

Dětská židle ke stolu

Pokud máte malé děti, tak určitě dobře víte, jak rychle rostou. Přesto je třeba dětem, od okamžiku kdy začnou sedět, pořídit nějakou dětskou židli ke stolu. Praktickým řešením je rostoucí dětská židle s možností přizpůsobení výšky sedátka a podnožky. Rostoucí dětská židle ke stolu vám tak může sloužit dlouhé roky, aniž by bylo nutné ji vyměnit za větší. Záleží zde pouze na nosnosti dětské židle, která se v tomto případě obvykle pohybuje okolo čtyřiceti či padesáti kilogramů.

Dětskou židli dodáváme v různých odstínech

Máte pokoj pro svoje děti už částečně vybavený a hledáte dětskou židli v konkrétním odstínu, aby se hodila ke skříním a jinému nábytku? Žádný problém – některé modely židlí nabízíme v různých odstínech od světlých až po výrazně tmavé. Čalouněnou dětskou židli 1519 dokonce nabízíme s možností výběru barvy potahové látky, můžete tak dětskou židli sladit s barvou koberce či závěsů.

Nevíte si rady s vybavením dětského pokoje?

Potřebujete pomoci s výběrem nejvhodnější dětské židle ke stolu či do dětského pokoje? Máte speciální přání ohledně dětské židle a nábytku do pokoje pro své děti? Kontaktujte nás a věříme, že společně najdeme nejvhodnější řešení.

Nejprodávanější

Rostoucí dětská židle ZETKO
 
od 2 590 Kč
Rostoucí židle MAJDA
Rostoucí židle MAJDA
Do 4 týdnů
2316
 
1 805 Kč
Dětský stůl 008
Dětský stůl 008
Do 3 týdnů
776/B1
 
2 060 Kč
Dětská židle 025 z bukového masivu
 
od 1 470 Kč
Dětský stůl 007
Dětský stůl 007
Do 3 týdnů
773/B1
 
1 435 Kč
modroše
Dětská rostoucí židle FUXO
Do 3 týdnů
1085/MOD
 
4 480 Kč