Dětské dřevěné domečkové postele

Postýlky jako domeček z kvalitního masivu jsou aktuálním trendem dětských pokojíčků. Inspirujte se nebo si vyberte rovnou z naší nabídky.

Kdo ocení domečkové postýlky?

Domečkové postýlky se hodí pro menší děti, kterým dodávají pocit bezpečí během spánku a přes den se snadno promění v hrací prostor. Stačí přes konstrukci přehodit deku nebo peřinu a v mžiku se z postele pro děti stane domeček na hraní. V naší nabídce najdete i závěs, kterým lze tento typ postele pro děti překrýt a připravit tak prostor pro nová dobrodružství. Domečkové postele jsou zároveň krásným kusem nábytku do dětského pokojíčku.

Postele pro děti ve tvaru domečku nabízíme v neutrální bílé, šedé či v přírodní barvě dřeva. Díky tomu je snadno zakomponujete do jakéhokoliv interiéru.

Domečkové postele a montessori

Montessori je speciální systém učení, při kterém se používají pomůcky stimulující děti k dalšímu rozvoji. Co se týče postelí, Montessori metoda doporučuje velmi nízké postele, ze které mohou děti vstávat dle libosti a mít tak pocit svobody a neomezeného prostoru pro objevování světa.

V naší nabídce najdete i Montessori domečkové postýlky – dle pravidel tohoto učení jsou nízké a připravené k dalším úpravám. Nechte děti, aby si postel-domeček vyzdobily nebo na konstrukci pověsily vše, co mají rády.

Máme dětské domečkové postele pro jednoho i pro dva

Ať už hledáte domečkovou postel pro jedno nebo více dětí, vše najdete v této kategorii. Dětská postel domeček patrová ušetří místo při zařizování pokoje pro dva, avšak ocení ji i jedináčci – horní patro skvěle poslouží jako místo pro hraní a tu a tam na něm mohou přespat třeba kamarádi.

Jak vybírat postel pro děti

U domečkových postýlek z naší nabídky se můžete spolehnout na kvalitní provedení i rošty. Stačí si tedy vybrat domečkovou postel ve vyhovujícím rozměru a designu. K postelím pro děti je nutné vybrat zvlášť matrace – ty můžete vybírat v této kategorii.

Jaké další postele pro děti máme v nabídce?

V kategorii dětských postelí najdete vedle domečkových postýlek i klasická jednolůžka (také ve variantě s úložným prostorem), válendy, postele s přistýlkou, francouzské postele nebo dvoupatrové postele. Prohlédněte si také kompletní sortiment nábytku do dětského pokojíčku.

Nejprodávanější

Montessori postel, bílá, borovicové dřevo, IMPRES
 
3 890 Kč
Montessori postel, bílá, borovicové dřevo, IMPRES 0000355850
1 položek celkem