Knihovna CREATIV

Knihovna s otevřenými policemi a dvířky. š120 v190 h40 cm

Do 8 týdnů
62 290 Kč
Kategorie: Komody dřevěné do obývacích pokojů
Dostupnost: Do 8 týdnů
Masiv / dřevo: dubové
Kolekce: CREATIV

Knihovna CREATIV se 3 otevřenými policemi a spodní skříňkovou částí s policí. Vrchní police jsou vhodné na uložení knih, květin anebo dekorací, zatímco spodní část je určená na méně reprezentativní předměty, které schováte za dvířka s bezúchytkovým otevíráním na tip-on. Knihovna je harmonickou souhrou respektování přirozených vlastností dřeva a naplnění požadavků současného produktového designu.

Pro výrobu je použito kvalitní kování s dlouhou životností určené pro časté otevírání - bezúchytkové otevírání na tip-on a dovírání s tlumením. Knihovna CREATIV je vyrobena z masivního dubového dřeva. Dřevěný povrch je upraven transparentním olejem, který zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva.

Klíčové vlastnosti:

  • 3 otevřené police a 2 dvířka
  • tenké linie a současný design
  • bezúchytkové otevírání
  • z dubového dřeva, ošetřeno olejem
  • možnosti atypického provedení

Knihovna je vyráběna na zakázku, dodáváme ji již smontovanou s naší dopravou v ceně. Takže starosti s dopravou a montáží nechte na nás.

Rozměry:

šířka 120 cm
výška 190 cm
hloubka 40 cm

Knihovnu můžete doplnit o jídelní stůl, lavici, konferenční stolek, komody nebo televizní stolek ve stejném stylu a sladit tak celý interiér v jeden harmonický celek - výrobková série CREATIV. Díky nabízeným atypickým úpravám jako povrchová úprava lakem + moření do různých odstínů nebo kartáčovaný povrch získáte opravdu originální prvek interiérů, který jinde nenajdete. Atypické provedení necháme vyrobit na zakázku, stačí se na nás obrátit s poptávkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: