Vitrína CREATIV

Prosklená vitrína s policemi a dvířky. š100 v190 h40 cm

Do 8 týdnů
62 290 Kč
Kategorie: Komody dřevěné do obývacích pokojů
Dostupnost: Do 8 týdnů
Masiv / dřevo: dubové
Kolekce: CREATIV

Prosklená vitrína CREATIV se 3 skleněnými policemi a spodní skříňkovou částí s policí. Horní police jsou vhodné pro vystavení sklenic anebo dekorací za skleněnými dvířky. Zatímco spodní část je určená na méně reprezentativní předměty, které schováte za dvířka s bezúchytkovým otevíráním na tip-on. Vitrína je harmonickou souhrou respektování přirozených vlastností dřeva a naplnění požadavků současného produktového designu.

Pro výrobu je použito kvalitní kování s dlouhou životností určené pro časté otevírání - bezúchytkové otevírání. Vitrína CREATIV je vyrobena z masivního dubového dřeva. Dřevěný povrch je upraven transparentním olejem, který zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva.

Klíčové vlastnosti:

  • 3 skleněné police a 1 dřevěná police dvířka
  • 2× skleněná beúchytková dvířka
  • 2× dřevěná dvířka na tip-on
  • tenké linie a současný design
  • z dubového dřeva, ošetřeno olejem
  • možnosti atypického provedení

Vitrína je vyráběna na zakázku, dodáváme ji již smontovanou s naší dopravou v ceně. Takže starosti s dopravou a montáží nechte na nás.

Rozměry:

šířka 100 cm
výška 190 cm
hloubka 45 cm

Vitrínu můžete doplnit o jídelní stůl, lavici, konferenční stolek, knihovnukomody nebo televizní stolek ve stejném stylu a sladit tak celý interiér v jeden harmonický celek - výrobková série CREATIV. Díky nabízeným atypickým úpravám jako povrchová úprava lakem + moření do různých odstínů nebo kartáčovaný povrch získáte opravdu originální prvek interiérů, který jinde nenajdete. Atypické provedení necháme vyrobit na zakázku, stačí se na nás obrátit s poptávkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: