Komoda CREATIV 3+3

Komoda se 3 zásuvkami a 3 dvířky. š200 v72 h45 cm

Do 8 týdnů
56 160 Kč
Kategorie: Komody dřevěné do obývacích pokojů
Dostupnost: Do 8 týdnů
Výška: 72 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 45 cm
Dekor dřeva: Dub přírodní
Materiál: Masiv - dřevo dubové
Nožky: S nožičkami
Tvar: Přímé
Zavírání: Dvířka, Kombinace, Šuplík
Kolekce: CREATIV

Komoda CREATIV se 3 přehlednými zásuvkami a 3 dvířky s policí. Vrchní plát a spodní konstrukce jsou od sebe opticky odděleny tenkou drážkou, která díky hře světla a stínu ještě víc zvýrazňuje tenké linie komody. Komoda je harmonickou souhrou respektování přirozených vlastností dřeva a naplnění požadavků současného produktového designu.

Pro výrobu je použito kvalitní kování s dlouhou životností určené pro časté otevírání - bezúchytkové otevírání na tip-on a dovírání s tlumením. Komoda CREATIV je vyrobena z masivního dubového dřeva. Dřevěný povrch je upraven transparentním olejem, který zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva.

Klíčové vlastnosti:

  • 3 zásuvky a 3 dvířka
  • tenké linie a současný design
  • bezúchytkové otevírání
  • z dubového dřeva, ošetřeno olejem
  • možnosti atypického provedení

Komoda je vyráběna na zakázku, dodáváme ji již smontovanou s naší dopravou v ceně. Takže starosti s dopravou a montáží nechte na nás.

Rozměry:

šířka 200 cm
výška 72 cm
hloubka 45 cm

Komodu můžete doplnit o jídelní stůl, lavici, komodu 3+1, komodu 3+2, konferenční stolek, knihovnu nebo televizní stolek ve stejném stylu a sladit tak celý interiér v jeden harmonický celek - výrobková série CREATIV. Díky nabízeným atypickým úpravám jako povrchová úprava lakem + moření do různých odstínů nebo kartáčovaný povrch získáte opravdu originální prvek interiérů, který jinde nenajdete. Atypické provedení necháme vyrobit na zakázku, stačí se na nás obrátit s poptávkou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: