Orámování skříně AIDA pro 2 oddíly

Krycí set pro skříně AIDA.
š185 v223 h58,2 cm

Dekor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Zvolte variantu
3 650 Kč
Kategorie: Nábytková série AIDA
Dostupnost: Do 6 týdnů
Materiál: Lamino
Výška: 223 cm
Šířka: 185 cm
Hloubka: 58,2 cm
Dekor dřeva: Akácie skořice, Akácie světlá, Bílá, Buk, Dub bělený, Dub grande, Dub harmony, Dub kansas, Dub natur, Jasan šedý, Javor, Modřín latte, Olše, Dub sametový

Orámování skříně AIDA pro 2 oddíly je doplňkový prvek určený pro šatní skříně z kolekce AIDA. Dodá celé skříni jednotný a elegantní vzhled a zároveň zajišťuje pevné a bezpečné zakončení sestavy. Krycí set tvoří dva boční panely, horní rampu a spodní sokl, které orámují skříň v šířce 185 cm.

Vlastnosti:

  • komplet pro orámování skříně AIDA 1, AIDA 2, AIDA 3, AIDA 4 (šířka 185 cm),
  • 2× boční panel (tloušťka 25 mm), 1× horní rampa (tloušťka 25 mm), 1× sokl (tloušťka 18 mm),
  • laminovaná dřevotříska s ABS hranami,
  • dostupné v několika dekorech lamina,
  • kvalitní kování a pevné spoje bez plastových součástek (vyjma ochranných krytek),
  • originální česká výroba.

Základní parametry:

Šířka: 185 cm

Výška: 223 cm

Hloubka: 58,2 cm

Kolekce AIDA – kvalitní a cenově dostupný nábytek české výroby do ložnice, obývacího pokoje i jídelny. Orámování lze kombinovat například se šatními skříněmi AIDA a doplnit komodami, které jsou k dispozici v různých velikostech a dekorech. Na zakázku je možné vyrobit i atypické rozměry či odstíny.

Nábytek z kolekce AIDA dodáváme standardně v demontu, montáž je díky přiloženému návodu snadná. Pokud si na sestavení netroufáte, můžete si objednat dovoz již smontovaného nábytku, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

X