Jídelní stůl VEGAS

Do novostavby rodinného domu jsme vyrobili jídelní stůl VEGAS 90 × 220 cm, který je charakteristický sladěním dřevěného dekoru s elegantními prvky černých kovových podnoží. Stolový plát je vyrobený z kvalitní a odolné laminované dřevotřískové desky tl. 38 mm s 3D strukturou, která je zpevněná spodní výztuhou. Dekor dub Halifax přírodní je již použit na dveřích a tak majitelé neváhali použít jej i u jidelního stolu a dalších prvků interiéru. Velkorysý rozměr stolu nabízí pohodlné stolování pro šest osob bez kompromisů. Doplněním dalších židlí můžete ke stolu bez obav přizvat i další stolující.

Jídelní stůl je obvykle středobodem domácnosti - u jídelního stolu se obědvá, oslavuje, píší domácí úkoly, pracuje. S trendem spojování místností tak nabývá na důležitosti. Velkým jídelním stolem nemůžete šlápnout vedle. Pokud máte dostatek místa, tak doporučujeme raději vetší pevný stůl než stůl rozkládací pro příležitostné hosty. Takový stůl je nejen levnější, ale ušetří vám i čas na přestavování stolu a židlí.

Jídelní stůl VEGAS nabízíme i s masivním dubovým plátem nebo v rozkládací variantě a můžete jej doplnit i lavicí ve stejném stylu. Atypické rozměry jídelního stolu VEGAS, jiné barvy kovové podnože a dekory dřeva, stejně jako další možné provedení vyrobíme na zakázku. Stačí, když se na nás obrátíte s poptávkou. Nevíte si rady s výběrem? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.

Další jídelní stoly s kovovou podnoží najdete v našem eshopu.