Zvýšené lůžko LOTA s úložným prostorem

Postel s velkým úložným prostorem.
š95,5 v82 h205 cm

Varianta barvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Zvolte variantu
9 100 Kč
Kategorie: Doporučujeme
Dostupnost: Do 6 týdnů
Čelo: S čelem
Dekor dřeva: Akácie skořice, Akácie světlá, Bílá, Buk, Dub bělený, Dub grande, Dub harmony, Dub kansas, Dub natur, Jasan šedý, Javor, Modřín latte, Olše
Materiál: Lamino
Nožičky: Na nožičkách
Oblíbené rozměry: 90x200 cm
Délka: 205 cm
Šířka vnější: 95,5 cm
Šířka vnitřní: 90 cm
Výška: 82 cm
Typ: Jednolůžka, Zvýšená, S roštem
Úložný prostor: S úložným prostorem

Zvýšené lůžko LOTA s úložným prostorem. Součástí je polohovatelný 28-lamelový rošt (polohování hlava a nohy). Rošt je vyklopný od nohou a umožňuje přístup k úložnému prostoru pod roštem.

Lůžko je vyrobené z laminované dřevotřísky, kombinace tloušťky 18 a 25 mm, opatřené praktickými ABS hranami. Laminovaný povrch a ABS hrany jsou odolné a umožňují snadnou údržbu. Vybírat můžete z 13 standardních dekorů lamina. Lůžko z jiných odstínů dřeva nebo v jiném provedení lze vyrobit na zakázku, stačí když se na nás obrátíte s poptávkou.

Zvýšená lehací plocha 53 cm - s matrací tl. 16 cm. S matrací větší tloušťky dosáhnete větší výšky lehací plochy. Matrace není součástí a je nutné ji objednat zvlášť. Lůžko je určeno pro matraci o rozměru 200 × 90 cm. Z matrací doporučujeme např. matrace SOFIE, LIMA nebo OLYMPIA.

Lůžko LOTA standardně dodáváme v demontovaném stavu - korpus s úložným prostorem + čela, která stačí přimontovat ke korpusu. Díky přiloženému návodu však montáž zvládne každý zručný kutil. Pokud si ovšem na montáž sami netroufáte, obraťte se na nás s poptávkou montáže a nechte veškeré starosti a práci navíc profesionálům.

Základní parametry:

Šířka: 95,5 cm

Výška: 82 cm

Délka: 205 cm

Výška lehací plochy: 53 cm (s matrací tl. 16 cm)

Nosnost: 130 kg

Hmotnost: 75 kg

Lůžko LOTA nabízíme i v rohovém provedení - dvě strany zvýšené. Lůžko je vhodné jak pro děti - mají velký úložný prostor na lůžkoviny i hračky, tak pro starší osoby, kterým se z takové postele lépe vstává.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: