Kuchyňská linka EKO PLUS + dřez

Pracovní desky
Varianta barvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Do 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
22 500 Kč
Kategorie: Kuchyň EKO PLUS
Dostupnost: Do 8 týdnů

Levná kuchyňská linka s hladkými plnými dvířky. Korpusy a dvířka kuchyňské linky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která je odolná a trvanlivá. Všechny hrany jsou opatřeny praktickými ABS hranami, které zajišťují odolnost vůči nárazům a snadnou údržbu. Můžete si vybrat z 13 standardních barevných dekorů lamina od renomovaných výrobců, jako jsou EGGER a Kronospan, abyste dosáhli požadovaného vzhledu a harmonie s vaším interiérem.

Ke kuchyňské lince vám poskytujeme ZDARMA kvalitní nerezový dřez N760 s odkapovou plochou včetně sifonu, který je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši kuchyni.

Pracovní deska kuchyňské linky je značky EGGER o tloušťce 2,7 cm a vybrat můžete ze 4 standardních dekorů - Mramor latina, Beton světlý, Pietra Grigia černá, Granit Galizia šedobéžová. Tyto dekory vytvářejí moderní a elegantní vzhled vaší kuchyně.

Všechny naše skříňky jsou dodávány již smontované z výroby, což vám ušetří čas a usnadní montáž kuchyňské linky. Stačí je pouze umístit na správné místo. Kovové úchytky typu hrazda K110 s roztečí 160 mm dodávají naší kuchyňské lince moderní vzhled a snadné ovládání.

Uvedená cena je bez elektro spotřebičů, což vám umožňuje volnost výběru a přizpůsobení kuchyňské linky vašim potřebám a preferencím.

S naší levnou kuchyňskou linkou získáte kvalitní a funkční prostor pro vaše vaření a přípravu jídla. Nechte se inspirovat naší sestavou a zařiďte si kuchyň, kterou jste vždy chtěli mít.

Kuchyňská linka je sestavena:

Základní parametry:

Celková délka: 240 cm

Výška pracovní desky: 86 cm

Hloubka pracovní desky: 60 cm

Umožňujeme vám sestavit kuchyňskou linku podle vašich preferencí a potřeb. Nabízíme různé typy skříněk, které můžete kombinovat a vytvořit tak ideální uspořádání pro vaši kuchyni.

Pokud se rozhodnete pro atypické úpravy, máte možnost volby orientace úchytek. Můžete si je umístit buď vodorovně nebo svisle, podle toho, jaký vzhled preferujete a jak se nejlépe hodí do celkového designu kuchyně. Tím si můžete přizpůsobit kuchyňskou linku vašim individuálním představám.

Další atypickou úpravou jsou boční výkryty, které pokrývají celou hloubku skříněk (60 cm). Tím vytváříte jednotný a esteticky působící vzhled kuchyňské linky, který je zároveň praktický.

Pokud máte zájem o více informací ohledně našich kuchyní a cenovou kalkulaci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme podrobné informace a poradíme s výběrem. Navštivte naši prodejnu v Bystřici pod Hostýnem, kde se můžete nechat inspirovat a konzultovat své požadavky osobně. Máte také možnost se na nás obrátit s dotazem a sjednat si montáž kuchyně, abyste měli jistotu, že všechno bude provedeno profesionálně a pečlivě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: