Zvýšené lůžko DUO s úložným prostorem

Barva
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Do 6 týdnů Zvolte variantu
7 830 Kč

Zvýšené lůžko DUO s lehací plochou ve výšce 59 cm (u matrace tl. 15 cm). Lůžko je vhodné jak pro děti - mají velký úložný prostor na lůžkoviny i hračky, tak pro starší osoby, kterým se z takovéto postele lépe vstává. U zvýšeného lůžka DUO lze zvolit variantu s úložným prostorem nebo s přistýlkou. Zvýšená záda chrání zeď. Povrch je opatřen laminem, které umožňuje snadnou údržbu. Uvedená cena je včetně roštů, bez matrace. Lůžko je určeno pro matraci 200 × 90 cm. Přistýlka je určena pro matraci 190 × 80 cm a maximální tloušťky 16 cm. Nabízíme na výběr z různých typů kvalitních matrací.

Pokud si nevyberete ze standardního provedení lůžka DUO, nabízíme provedení na zakázku. Stačí když se na nás obrátíte na uvedených kontaktech. Zvýšené lůžko DUO s přistýlkou v bílé barvě si můžete prohlédnout na prodejně v Bystřici pod Hostýnem.

Základní parametry:

Šířka: 95 cm

Výška: 88 cm

Délka: 204 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: